Nový trailer Legends of Tomorrow predstavuje Vandala Savagea

CW uverejnila druhý trailer k blížiacemu sa seriálu, Legends od Tomorrow. Trailer začína náhľadom do apokalyptickej budúcnosti, pokračuje novými zábermi na Caspera Crumpa, ktorý si zahrá Vandala Savagea. Video dáva jasne najavo, že Savage je najväčší záporný hrdina akého sme na CW kedy videli.

Seriál bude oproti Flashovi a Arrowovi nabitými efektami a nebude sa odohrávať len v jednom meste ale po celom svete. Možno ste si všimli absenciu Barryho, Flash v seriáli bude tak ako, Oliver ale nebudú v každej časti. V seriáli uvidíme všetky hlavné postavy z DC/CW seriálov a pravdepodobne aj hlavných záporakov zo súčasných sérii (Zoom, Damien Darhk). A áno zaznela tam aj narážka na Supermana a Batmana, takže otázka či v televíznom vesmíre DC existuje Batman a Superman je zodpovedaná.

VIAC:  The Haunting of Bly Manor je tu!

Na budúci týždeň uvidíme dvojhodinový crossover Flasha a Arrowa, o tom vám pripravujeme článok. A Legends of Tomorrow sa dočkáme o necelé dva mesiace, 22. januára.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Na Netflix prichádza Warrior Nun

Dnes má na Netflixe premiéru nový zaujímavý seriál Warrior Nun, ktorý je natočený na motívy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.