Nový trailer na Westworld III odhaľuje nacistický park

Tím tvorcov Westworldu mal panel v San Diegu na Comic-Cone 2019, kde nám odhalili oficiálny trailer. V prvom teaseri sme videli novú postavu, Caleba, ktorého si zahrá Aaron Paul, ten sa pripája k Dolores (Evan Rachel Wood) vo vonkajšom svete. V dnešnom traileri nám bol odhalený nový park, ktorý vyzerá ako svet druhej svetovej vojny.

Počas Comic-Conu, spoluautor Jonathan Nolan povedal, že téma tretej série je “The New World”. Nolan zodpovedal aj otázku, “Čo to bude za Westworld, keď sa nebude odohrávať v parku?”

“Časť príbehu sa odohráva na západe Spojených štátov, a to je tematická línia seriálu – americký západ ako prostredie a étos. Myšlienka Západu ako divokého miesta, kde tesne za ďalším kopcom alebo horizontom neexistujú pravidlá. Na tejto tematickej úrovni sa objavuje Dolores, v novom svete, aby zistila, čo sa stalo so skutočným Západom. Odpoveď znie: Prekryli sme ho civilizáciou ale nakoniec dohnal všetkých ľudí, ktorí pred ním utekali.”

Tretia séria Westworldu – alebo Westworld III – ešte nemá dátum premiéry, ale určite ju uvidíme v roku 2020.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.