Novým Deadshotom sa má stať Idris Elba

Idris Elba ako náhrada Willa Smitha v Suicide Squad 2? Prečo nie.Na internete koluje o tomto čase mnoho fám, medzi ktoré patrí aj to, že všetky postavy z pôvodného Suicide Squad budú zamenené novým kádrom, avšak všetko je nateraz veľmi diskutabilné. A to obzvlášť po tom, čo sa ku Variety dostala informácia, že Will Smith má v čase začiatku natáčania pokračovania(to sa má započať v septembri) problémy s časovým rozvrhom, a tak si Warner Bros. vyhliadli ďalšiu Áčkovú hviezdu vo forme Idrisa Elbu, teda seriózny herecký výkon je zaručený.

O réžiu a scenár filmu sa stará James Gunn, ktorý momentálne na filme pilne pracuje a dozaista treba podotknúť, že celý tento sequel obklopuje hustý plášť tajomnosti. Hovorí sa síce o návrate Deadshota, ale zatiaľ nie je istý ani návrat fanúšikmi obľúbenej Harley Quinn v podaní Margot Robbie. Ktovie, ako sa veci vyvinú, a ako veľmi Gunn prepracuje základnú zostavu z prvého dielu. Možno sa nakoniec dočkáme úplne nového zastúpenia, čo zasa na druhej strane nepredstavuje pri Suicide Squad až také šokujúce správy. Predsa len, ide o jednotku postrádateľných “hrdinov”, ktorá môže byť veľmi ľahko nahradená.

Premiéra filmu Suicide Squad 2 je naplánovaná na 5.augusta 2021.

Zdroj: variety.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.