Novým Deadshotom sa má stať Idris Elba

Idris Elba ako náhrada Willa Smitha v Suicide Squad 2? Prečo nie.Na internete koluje o tomto čase mnoho fám, medzi ktoré patrí aj to, že všetky postavy z pôvodného Suicide Squad budú zamenené novým kádrom, avšak všetko je nateraz veľmi diskutabilné. A to obzvlášť po tom, čo sa ku Variety dostala informácia, že Will Smith má v čase začiatku natáčania pokračovania(to sa má započať v septembri) problémy s časovým rozvrhom, a tak si Warner Bros. vyhliadli ďalšiu Áčkovú hviezdu vo forme Idrisa Elbu, teda seriózny herecký výkon je zaručený.

O réžiu a scenár filmu sa stará James Gunn, ktorý momentálne na filme pilne pracuje a dozaista treba podotknúť, že celý tento sequel obklopuje hustý plášť tajomnosti. Hovorí sa síce o návrate Deadshota, ale zatiaľ nie je istý ani návrat fanúšikmi obľúbenej Harley Quinn v podaní Margot Robbie. Ktovie, ako sa veci vyvinú, a ako veľmi Gunn prepracuje základnú zostavu z prvého dielu. Možno sa nakoniec dočkáme úplne nového zastúpenia, čo zasa na druhej strane nepredstavuje pri Suicide Squad až také šokujúce správy. Predsa len, ide o jednotku postrádateľných “hrdinov”, ktorá môže byť veľmi ľahko nahradená.

Premiéra filmu Suicide Squad 2 je naplánovaná na 5.augusta 2021.

Zdroj: variety.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.