Novým predstaviteľom postavy Blade sa stane Mahershala Ali

Rola, o ktorej obsadení sa polemizovalo dlhú dobu, konečne padla do rúk možno tej najsprávnejšej voľbe, akú Hollywood momentálne ponúka. Dámy a páni, Mahershala Ali ako Blade! Aj v jeho pokročilom veku bol Wesley Snipes aj naďalej obľúbenou voľbou pre reboot tohto lovca upírov, ale hneď nato mu sekundoval stále viac a viac obľúbenejší Mahershala Ali, s ktorým sa to za posledné roky len hmýri na našich obrazovkách. V neposlednom rade sme ho mohli tohto roku vidieť v adaptácii svetoznámej mangy, Alita: Battle Angel, a popritom ho sledovať, ako sa prebíja temnými zákutiami univerza True Detective, kde si v najnovšej sérii zahral hlavnú postavu menom Wayne Hays.

Nehovoriac o jeho Oscarových výhrach vo vedľajších rolách filmov Moonlight či Green Book. Samozrejme, nad jeho menom by sme mohli lamentovať ešte peknú chvíľu, no predpokladám, že stačí podotknúť jediný fakt. Ide o herca veľkého kalibru a tieto roky mu jednoducho ide karta, zaslúžene. Avšak bez ohľadu na to, aká skvelá správa to je, taktiež poukazuje na skutočnosť, že MCU úplne zanedbáva seriálové univerzum, ktoré bolo vytvorené na streamovacej službe Netflix, tam si Ali totižto zahral notorického Cottonmoutha v seriáli Luke Cage, a tak priniesol jeden z malého množstva svetlejších aspektov prvej série. Toto univerzum na malej obrazovke je, zatiaľ, “v pase”, a preto na tom zrejme veľmi nezíde.

Daywalker ešte nemá ustanovený dátum premiéry ani vekovú prístupnosť, ale jedno je isté. Polovičný upír Blade sa má v rámci MCU objaviť ešte v priebehu 4.fázy, no podľa plánu ho v priebehu najbližších 3 rokoch neuvidíme, avšak len čo sa ľady opäť pohnú, budeme vás o tom informovať.

Zdroj: indiewire.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.