O kockách a figúrkach

Šiesta epizóda PoP-Cult Magazínu sa niesla v duchu Avengers vs. X-Men. Komiksovo ladená kocková zberateľská hra Dice Masters sa dočkala recenzie. Okrem toho PoP-Cult predstavil aj lacné, no pekné alternatívy k drahým zberateľským figúrkam.

Firma Funko funguje na trhu už nejaký ten piatok, no až mini figúrky Funko POP priniesli firme potrebný úspech. Malé, lacné, milé a hlavne rôzne. Od tvári z Marvelu, DC, Star Wars, Pána Prsteňov, Star Treku, Harryho Pottera až po Walking Dead či hráčov NHL. Malé napodobeniny hrdinov z filmov, seriálov alebo hier si získali na svete už milióny fanúšikov, ktorí tieto artefakty poslušne nakupujú a uskladňujú. Ani PoP-Cult sa nedokázal tomuto fenoménu ubrániť, a tak to chlapci zúžitkovali a vo volume 6 Funko POP predstavili.

Funko POP figúrky zatemňujú hlavy (Foto: PoP-Cult Magazín)
Funko POP figúrky zatemňujú hlavy (Foto: PoP-Cult Magazín)

A čo zas v druhej časti? Spomínaná recenzia na Marvel′s Dice Masters. Predstavte si: kúpite lacný štartovný set kociek a kariet, vyskladáte si svoj tím hrdinov z postáv od Wolverina až po Iron Mana a hráte proti jednému svojmu protivníkovi partičku rýchlej, svižnej a zábavnej hry. Ak vám Marvel verzia nevyhovuje, tak je tu DC, Ninja korytnačky a ďalšie. V šiestej časti magazínu PoP-Cult nájdete recenziu a krátke intro do sveta kockovej zábavy. Ak sa YouTube kanálom PoP-Cultu trochu prehrabete, nájdete tam aj záznam z celej jednej partičky.

Avengers vs. X-Men, Uncanny X-Men, ale aj set Spider-Mana, Age of Ultron či Civil War (Foto: PoP-Cult Magazín)
Avengers vs. X-Men, Uncanny X-Men, ale aj set Spider-Mana, Age of Ultron či Civil War (Foto: PoP-Cult Magazín)

PoP-Cult

PoP-Cult
Webový magazín o komiksoch, filmoch, seriáloch, spoločenských hrách a mnohom ďalšom. Točíme o popkultúre.

Určite si prečítaj

Charles Burns – Génius, ktorý je možno predlohou pána Burnsa

S Charlesom Burnsom sa spája jedna zaujímavá konšpiračná teória (áno, aj my komiksoví fanúšikovia máme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.