O Star Wars a o hrách

Po zimnej pauze (* spánku) sa PoP-Cult vrátil s tematickou časťou o Star Wars. Najnovšia epizóda zhrnie 10 najlepších PC hier a dve zaujímavé spoločenské. Pozor: veľmi návykové hranie!

Star Wars: Rebellion je minuloročný hit. Viac ako stovka figúrok, nádherne spracovanie, asymetrická hra pre dvoch – jeden sa zhostí rebelských síl a pokúša sa chrániť tajnú základnú a druhý sa na chvíľu zhostí úlohy vodcu imperiálneho vojska, ktoré ničí všetko v ceste. Vyhraďte si však 4 hodiny času. Alebo aspoň 20 minút na novú epizódu.

Hra na mačku a myš môže začať (Foto: PoP-Cult Magazín)

Druhou hrou na stôl je Star Wars: Destiny. Kocky, karty, zberateľský rozmer a česká mutácia robia z tejto hry veľmi dostupnú a zábavnú hru. V novej epizóde nájdete recenziu, ale aj unboxing dvoch boostrov, ktoré sú vždy náhodne poskladané. Tak sa aspoň pozrite, či to bola legendary karta. 🙂

Unboxing s novou tvárou (Foto: PoP-Cult Magazín)
Jednou z kariet bola aj Padmé Amidala (Foto: PoP-Cult Magazín)

Nuž, záver tejto epizódy patrí PC hrám, takže celá táto časť je veľmi hravá. Usporiadali sme hry od najlepšej po najhoršiu. Keby ste si niečo dobré zo sveta Hviezdnych vojen zahrať, tak si stačí pozrieť Epizódu IX. Tú od PoP-Cultu. Zatiaľ.

Bude Battlefront top? (Foto: PoP-Cult Magazín)

PoP-Cult

PoP-Cult
Webový magazín o komiksoch, filmoch, seriáloch, spoločenských hrách a mnohom ďalšom. Točíme o popkultúre.

Určite si prečítaj

Charles Burns – Génius, ktorý je možno predlohou pána Burnsa

S Charlesom Burnsom sa spája jedna zaujímavá konšpiračná teória (áno, aj my komiksoví fanúšikovia máme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.