Objasnia Legendy tajomstvo kryptonitu?

Počas veľkého crossoveru sme videli, že Oliver Queen použil kryptonit na Overgirl. Odkiaľ mal kryptonit? To nám možno objasní seriál Legends of Tomorrow.

Počas minuloročného veľkého crossoveru sme zistili, že: 1, Oliver Queen celkom dobre pozná účinky kryptonitu a 2, dokonca ho odniekiaľ má, 3, a nemá ho v surovej forme, ale pekne spracovaný (v podobe šípu). Má Oliver kryptonit z Earth-38? Ak áno, od koho? Alebo ho získal na Earth-1? Ak áno, tak logika nepustí – kde je kryptonit, musí byť aj Superman.

Nejaké odpovede zrejme čoskoro dostaneme. Herec Brandon Routh (seriálový Ray Palmer/ A.T.OM.) nedávno zdieľal prostredníctvom sociálnej siete celkom zaujímavú fotografiu, ktorá opäť rozpútala debatu okolo kryptonitu. Na fotografii sa Ray pozerá na nejaký kryštál, popis fotografie je troška objasňujúcejší.

Niečo na scéne mi dáva pocit domova.“ #LegedsOfTomorrow #Kryštály #Pevnosť #Samota

Očividná zmienka na predchádzajúcu komiksovú rolu Brandona Routha vyvoláva viacero otázok. Kľúčové slová „Pevnosť“ a „Samota“ nehovoria o ničom inom ako o slávnej „Fortress of Solitude“, hlavnom stane Supermanovej mimozemskej technológie. Opäť poďme na to logicky – kde je Supermanova pevnosť, musí byť aj Superman. Opäť však ostáva otázkou – je to z Earth-38 alebo iného pôvodu? Ako sa Legendy dostali ku kryštálom? Čo s nimi zamýšľajú? Môžeme sa na Earth-1 dočkať niekoho z planéty Krypton? Je tu nejaké prepojenie s kryptonitom Olivera Queena alebo ho Legendy získajú úplne inak?

Otázok je skrátka veľa. Zatiaľ však nie je jasné, súčasťou ktorej epizódy budú spomínané kryštály.

Čo myslíte, ako sa Legendy dostanú ku kryštálom?

Zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.