Objaví sa Spider-Man vo filme Venom?

Marvel spolupracuje so spoločnosťou Sony na vytvorení filmového vesmíru zameraného na hrdinu Spider-Mana. Minulý rok sme mohli vidieť filmové oživenie hrdinu vo filme Spider-Man: Homecoming, ktorý nám priniesol Marvel ako súčasť MCU, teda filmového vesmíru, do ktorého patria filmy ako Doctor Strange alebo Avengers: Infinity War. Filmy od štúdia Sony nie sú podľa tvorcov pripojené k Marvelu. Avšak na ako dlho?

Počas panelu štúdia Sony na Comic-Cone sa režisér Ruben Fleischer rozhovoril o možnom spojení Spider-Mana a Venoma v jednom filme. Hovorí: „Neexistuje definitívne slovo o tom, kedy táto situácia nastane, ale dvere sú pre možný crossover vždy otvorené.“ Sony stále vlastní práva Spider-Mana, a preto je spojenie týchto dvoch ikonických postáv ešte viac pravdepodobnejšie. Sony tak môže svoje filmy pomaly pripojiť k MCU.

Prepojenie filmu Venom so Spider-Manom, ktorého momentálne stvárňuje Tom Holland, by rado videlo množstvo fanúšikov. V neúspešnom filme Spider-Man 3 diváci nedostali toho pravého Venoma, akého poznajú. Prvý problém však nastáva v tom, že Venom údajne vo filme nebude mať veľký ikonický symbol na hrudi. To sa ale môže rýchlo zmeniť.

Viac informácií o filme sa pravdepodobne dozvieme až z ďalšieho traileru, ktorý už bol na Comic-Cone odhalený, no iba pre prítomných divákov a nevieme, kedy bude online. Film Venom uvidíme 4. októbra 2018.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.