Objaví sa Spider-Man vo filme Venom?

Marvel spolupracuje so spoločnosťou Sony na vytvorení filmového vesmíru zameraného na hrdinu Spider-Mana. Minulý rok sme mohli vidieť filmové oživenie hrdinu vo filme Spider-Man: Homecoming, ktorý nám priniesol Marvel ako súčasť MCU, teda filmového vesmíru, do ktorého patria filmy ako Doctor Strange alebo Avengers: Infinity War. Filmy od štúdia Sony nie sú podľa tvorcov pripojené k Marvelu. Avšak na ako dlho?

Počas panelu štúdia Sony na Comic-Cone sa režisér Ruben Fleischer rozhovoril o možnom spojení Spider-Mana a Venoma v jednom filme. Hovorí: „Neexistuje definitívne slovo o tom, kedy táto situácia nastane, ale dvere sú pre možný crossover vždy otvorené.“ Sony stále vlastní práva Spider-Mana, a preto je spojenie týchto dvoch ikonických postáv ešte viac pravdepodobnejšie. Sony tak môže svoje filmy pomaly pripojiť k MCU.

Viac:  Film o Morbiusovi sa začne natáčať skôr, ako sa očakávalo!

Prepojenie filmu Venom so Spider-Manom, ktorého momentálne stvárňuje Tom Holland, by rado videlo množstvo fanúšikov. V neúspešnom filme Spider-Man 3 diváci nedostali toho pravého Venoma, akého poznajú. Prvý problém však nastáva v tom, že Venom údajne vo filme nebude mať veľký ikonický symbol na hrudi. To sa ale môže rýchlo zmeniť.

Viac informácií o filme sa pravdepodobne dozvieme až z ďalšieho traileru, ktorý už bol na Comic-Cone odhalený, no iba pre prítomných divákov a nevieme, kedy bude online. Film Venom uvidíme 4. októbra 2018.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Sú vo filme Spider-Man Paralelné svety potitulkové scény?

Spider-Man: Into the Spider-Verse je najnovší film o Spider-Manovi, tento je trochu iný je totiž …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.