Objaví sa Spider-Man vo filme Venom?

Marvel spolupracuje so spoločnosťou Sony na vytvorení filmového vesmíru zameraného na hrdinu Spider-Mana. Minulý rok sme mohli vidieť filmové oživenie hrdinu vo filme Spider-Man: Homecoming, ktorý nám priniesol Marvel ako súčasť MCU, teda filmového vesmíru, do ktorého patria filmy ako Doctor Strange alebo Avengers: Infinity War. Filmy od štúdia Sony nie sú podľa tvorcov pripojené k Marvelu. Avšak na ako dlho?

Počas panelu štúdia Sony na Comic-Cone sa režisér Ruben Fleischer rozhovoril o možnom spojení Spider-Mana a Venoma v jednom filme. Hovorí: „Neexistuje definitívne slovo o tom, kedy táto situácia nastane, ale dvere sú pre možný crossover vždy otvorené.“ Sony stále vlastní práva Spider-Mana, a preto je spojenie týchto dvoch ikonických postáv ešte viac pravdepodobnejšie. Sony tak môže svoje filmy pomaly pripojiť k MCU.

Prepojenie filmu Venom so Spider-Manom, ktorého momentálne stvárňuje Tom Holland, by rado videlo množstvo fanúšikov. V neúspešnom filme Spider-Man 3 diváci nedostali toho pravého Venoma, akého poznajú. Prvý problém však nastáva v tom, že Venom údajne vo filme nebude mať veľký ikonický symbol na hrudi. To sa ale môže rýchlo zmeniť.

Viac informácií o filme sa pravdepodobne dozvieme až z ďalšieho traileru, ktorý už bol na Comic-Cone odhalený, no iba pre prítomných divákov a nevieme, kedy bude online. Film Venom uvidíme 4. októbra 2018.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Ktorých hrdinov by Marvel mohol pridať do filmu Avengers 5?

Avengers je zatiaľ najpopulárnejšie zoskupenie hrdinov vo filmovom svete, no aj keď väčšina postáv ako …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.