Obsadenie Captain Marvel víta ďalšiu posilu vo forme DeWandy Wise!

Od oznámenia obsadenia DeWandy Wise do filmu Captain Marvel ubehla nejaká tá chvíľa, no aspoň takto dodatočne chceme upozorniť na túto skutočnosť. Je viac ako možné, že Vám meno DeWanda Wise absolútne nič nehovorí, no nad tým sa ani netreba veľmi pozastavovať, keďže DeWanda doposiaľ hrala v menej známych už či filmových, alebo seriálových tituloch a aj to si väčšinou uchmatla iba nejakú menšiu rolu, avšak s príchodom Netflixáckeho seriálu She’s Gotta Have It sa na ňu uprela nejaká tá pozornosť a ďalšia ponuka na seba nenechala dlho čakať.

DeWanda sa má zmocniť postavy menom Monica Rambeau, ktorú pamätníci poznajú pod jej alter-egom Captain Marvel. Áno, presne tak. Predtým ako si tento titul privlastnila Carol Denversová to bola práve Monica, ktorá viedla Avengerov do boja. A tak si asi viete predstaviť, akú rolu bude zohrávať v tomto filme. Každopádne, Monica si časom začala osvojovať prezývky ako Photon, Pulsar a od roku 2013 existuje pod alter-egom Spectrum. Veľa sa toho o jej postave doposiaľ nepovedalo, resp. ktorú verziu má stvárňovať, no dá sa predpokladať, že sa to postupne dozvieme, keďže film sa momentálne nachádza ešte len v pre-produkcii.

DeWanda Wise(vľavo), Brie Larson(vpravo)

DeWanda bude okrem Brie Larson (ktorá si zahrá hlavnú rolu) sekundovať takým hercom ako Samuel L. Jackson, Jude Law či Ben Mendelsohn. Film Captain Marvel zavíta do lokálnych kín 7.marca 2019.

Zdroj: deadline.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Prvý pohľad na Captain Marvel

Náhle vypustenie traileru do sveta sa nekoná, ale aspoň sa nám konečne dostáva prvý pohľad …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.