Obsadenie Inhumans dostáva pevné kontúry!

Informácie ohľadom seriálu Inhumans sa pomaly hromadia, a tak sme sa dozvedeli aj podstatnú časť hereckého obsadenia tohto seriálu.

Black Bolt – Anson Mount

Hlavnou postavou nie je nikto iný ako Black Bolt, teda kráľ Inhumanov a o túto postavu sa postará Anson Mount. Ak Vám to meno príde neznáme, tak nie je to nič prekvapivé, lebo Mount sa nemôže pýšiť poprednými rolami vo veľkých amerických blockbusteroch, ale za to si ho môžete pamätať najmä zo seriálu Hell On Wheels (Peklo na kolesách), no zahral si napríklad aj po boku Liama Neesona v Thrilleri Non-Stop. Black Bolt sa javí ako najsilnejší Inhuman, ktorého hlas dokáže pri najväčšom výkone zničiť celú planétu a pri “šepkaní” bez problémov zničí celé mesto.

Anson Mount bol už aj videný na sete Inhumans, a tak dostávame letmý pohľad na Black Bolta v jeho podaní.

Maximus – Ivan Rheon

Role hlavnej zápornej postavy menom Maximus (brat Black Bolta, ktorý túži po tróne) sa ujal Ivan Rheon známy ako Ramsay Bolton zo seriálu Game of Thrones. Jeho schopnosť skvele prezentovať zápornú postavu netreba spochybňovať, a tak sa môžeme tešiť na záporáka, ktorý sa aktuálne môže vyrovnať Wilsonovi Fiskovi (Vincent D’Onofrio) z Daredevila.

Medusa – Serinda Swan

Ďalšou obsadenou herečkou je Serinda Swan, ktorá sa ukáže v role postavy menom Medusa. Medusa je manželkou Black Bolta, teda kráľovná Inhumanov. Oplýva schopnosťou používať svoje vlasy, ako sa jej len zapáči a ich pohyblivosť sa dá prirovnať k rukám človeka.

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

Karnak – Ken Leung

Karnak oplýva schopnosťami telepatického štýlu, keďže dokáže spozorovať chybu v rôznych veciach – ľuďoch, plánoch, štruktúrach, jednoducho vo všetkom. Je to jeden z najväčších podporovateľov Black Bolta a jeho schopnosti ho činia aj veľkým stratégom. Postavu si zahrá Ken Leung, ktorého môžete poznať zo seriálu Lost. 

Gorgon – Eme Ikwuakor

Emeho Ikwuakora ste mohli vidieť napríklad v dráme Concussion po boku Willa Smitha a tentokrát sa ujme postavy menom Gorgon, ktorá je bratrancom Black Bolta a má extrémne silné nohy. Jedným dupnutím môže Gorgon vyvolať seizmické vlny neskutočných rozmerov.

 Crystal – Isabelle Cornish

Crystal je sestrou Medusy a zároveň najmladšou členkou kráľovskej rodiny, čo jej dáva akýsi faktor mladistvej naivnosti a arogancie. A jej predstaviteľka Isabelle Cornish sa nemôže pýšiť nejakými zapamätateľnými rolami, tak snáď táto rola sa medzi ne zaradí.

VIAC:  Seriál The Falcon and The Winter Soldier dostáva dátum premiéry

Triton – Mike Moh

Tak a máme tu ďalšieho bratranca Black Bolta menom Triton, ktorého schopnosti snáď ani netreba vysvetľovať pri pohľade na nižšie priloženú fotografiu. Stvárni ho Mike Moh, ktorý si zahral v seriáli Empire.

Auran – Sonya Balmores

Sonya Balmores si zahrá veliteľku strážcov na Attilane menom Auran.

A na sete bol dokonca videný aj Lockjaw, teda jeho “pre-CGI” verzia (to modré čudo pod plachtou). Lackjaw je tonový buldog, ktorý sa dokáže teleportovať.

Zdroj: ew.com, comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.