Očakávaný trailer filmu Solo: A Star Wars Story je konečne vonku!

Po dlhom čakaní na prvý trailer filmu Solo: A Star Wars Story k nám dnes konečne dorazil. Ďalší film zo sveta Star Wars uvidíme od posledného The Last Jedi už za päť mesiacov. Super Bowl v noci odhalil iba krátky teaser trailer, čo mnoho fanúšikov považovalo za sklamanie.

No dnešný oficiálny trailer nám hlavne predviedol mladého Hana Sola, niekoľko akčných záberov zo súboja s Impériom a kúsok príbehu s novými postavami, medzi ktoré patrí napríklad Lando Calrissian a Tobias Beckett, ale vo filme uvidíme aj legendárneho Chewbaccu.

Režisérom filmu je Ron Howard, ktorého prácu poznáme z filmov ako Apollo 13 alebo In the Heart of the Sea. V hlavnej roli Hana Sola uvidíme Aldena Ehrenreicha (Ave, Caesar!), ďalej vo filme uvidíme Emiliu Clarke (Game of Thrones, Terminator Genisys), Woodyho Harrelsona (War for the Planet of the Apes, The Hunger Games) alebo Donalda Glovera (Spider-Man: Homecoming, The Lion King 2019). Film Solo: A Star Wars Story uvidíme v kinách 25. mája 2018.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.