Odhalenie prvého traileru filmu Star Wars Episode IX a jeho titulu

Deviata epizóda legendárnej ságy prichádza s prvým teaser trailerom. Star Wars: The Rise of Skywalker bude posledným pokračovaním tejto série, takže môžme očakávať veľkolepú rozlúčku. Predošlé dva diely zarobili cez dve miliardy dolárov po celom svete, avšak tretia časť ešte len príde.

Trailer nám priniesol pohľad napríklad na Landa Calrissiana, na staré známe postavy ako Rey, Kylo Rena alebo na Chewbaccau. Ďalej nás trailer zaviedol na rôzne nové lokácie, avšak jedna z najzaujímavejších scén bola práve tá prvá, v ktorej účinkovala Rey. Trailer skončil neznámym smiechom, ktorý niektorým fanúšikom pripomína smiech Palpatinea.

Režisérom filmu je opäť J.J. Abrams a vo filme uvidíme Daisy Ridley (Rey), Marka Hamilla (Luke Skywalker), Adama Drivera (Kylo Ren), Oscara Isaaca (Poe Dameron), Domhnalla Gleesona (General Hux) alebo Joonasa Suotama ako Chewbaccau. Star Wars: The Rise of Skywalker uvidíme v našich kinách 19. decembra 2019.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.