Odohrávajú sa Guardians of the Galaxy Vol.3 pred Infinity War?

Viacerí sme túto možnosť už zvážili, no je to vôbec pravdepodobné? Chris Pratt by pre nás mohol mať odpoveď. Predstaviteľ Star Lorda/Petra Quilla, Chris Pratt, sa zúčastnil nedávnej akcie MTV Movie and TV Awards, kde okrem svojho motivačného príhovoru spomenul pre nás zaujímavý poznatok. Momentálne sú herci a herečky, ktoré mali tú možnosť zúčastniť sa Infinity War, zasypávané otázkami ohľadom Avengers 4, a tak je viac ako jasné, že ani Pratt sa tomu nevyhol.

Spočiatku sa zdržiaval nejakých bližších informácií ohľadom Vol.3 a vtipkoval, že Strážcov preobsadili skupinou Blue Man Group spolu s hologramom zosnulého Andyho Griffitha, avšak keď prišla otázka, či sa Guardians of the Galaxy Vol.3 môžu odohrávať v minulosti, tak v tomto prípade Pratt prišiel so serióznejšou odpoveďou:

Nikdy nevieš. Mohlo by sa to odohrávať v minulosti. Pokojne môže ísť o prequel.

Áno, môže to znieť ako úplne nepotrebná informácia, ktorá nám v podstate nič neodhalila, avšak treba zobrať do úvahy, že medzi sequelom, Vol.2, a Infinity War je rozdiel 4 roky a za tú dobu sa mohlo udiať všeličo. Okrem toho, scenáristi IW označujú úmrtia v Infinity War ako permanentné (aj keď všetci veľmi dobre vieme, že to nie je tak úplne pravda), aj samotní režiséri, bratia Russovci, zastávajú postoj, že nikdy sa netreba spoliehať na to, koľko filmov má daná postava vopred naplánované a už vôbec nie na kedy. V MCU je všetko možné, a tak ani ďalší prequel Infinity War vo forme Guardians of the Galaxy Vol.3 nie je vylúčený.

UPDATE:

Na twitteri bola položená tá istá otázka Jamesovi Gunnovi(režisér celej trilógie), na čo James rázne a jednoducho odpovedal “Bude to po tom.”. Ťažko usúdiť, ako veľmi je táto odpoveď vierohodná, pretože viacero zainteresovaných osôb už neraz odvetilo nepravdivou a nepresnou odpoveďou. No keby sme to mali prirovnať k hodnote nejakého podobného výroku, tak Gunn s Prattom sú na tom rovnako. No čo si myslíte Vy?

Kedy sa bude odohrávať dej filmu Guardians of the Galaxy Vol.3?

View Results

Loading ... Loading ...

Guardians of the Galaxy Vol.3 zavítajú do naších kín v roku 2020.

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.