Oficiálne potvrdená nová postava v Supergirl

Druhá séria seriálu Supergirl bude na stanici CW a zatiaľ to vyzerá, že to pre Supergirl bude začiatok ako hrom. Supergirl – resp. Kara nie je jediná, čo na CW priletela! Podľa vyjadrenia televízie CW na tlačovej konferencii sa totiž dočkáme aj jej bratranca Kal-Ela, známejšieho pod menom Superman.

V prvej sérii sme sa síce s Kal-Elom stretli, no nikdy nie tvárou v tvár. Raz bol ďaleko, inokedy bol rozmazaný. Prípadne sme o ňom počuli od Jimmyho alebo cez správy, ktoré si písal s Karou.  Mali sme tú česť aj s malým Kal-Elom (keď cestoval v pode) alebo na Kryptone (keď bola Kara pod vplyvom halucinácii). No nikdy nie s Kal-Elom ako Supermanom. To by sa malo zmeniť.

2qou2R47XZ1N6SlqGZcoCHDyEhN

Greg, Ali a ja (producenti seriálu) sme radi, že Vám môžeme predstaviť Clarka Kenta a jeho trošku slávnejšie alter ego vo svete Supergirl. Superman  sa objaví v prvých dvoch epizódach novej série a nemôžeme sa dočkať toho, kto si nasadí červený plášť!” povedal Andrew Kreisberg. „Momentálne prebieha kasting na túto postavu.

Kto bude Supermana hrať, zatiaľ nevieme. Vieme však, kto to určite nebude – spoločnosť Warner Bros reagovala tak, že veľkej hviezdy (ako napr. Henry Cavill – predstaviteľ Supermana vo filmoch Man of Steel a BvS) sa nedočkáme. Týmto vyjadrením dali jasne najavo, že aj naďalej ostáva medzi seriálmi a filmami z DC universe separácia.

107965-d3240bc

Prečo príde Kal-El už na začiatku série? Bude to súvisieť s tým, kto/čo priletel/o vo vesmírnom pode? Bude pravidelným návštevníkom? Ovplyvní to nejako aj Flashpoint Paradox? A uvidíme ho aj vo veľkom crossoveri? Tieto otázky zatiaľ ostávajú záhadou, no som zvedavá, aké odpovede nám budú poskytnuté.

Zdroj: comicbook.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.