Oficiálne vekové hodnotenie a dĺžka Venoma odhalená

Dlho diskutovaná téma dospela k svojmu záveru a mnohí z nás z toho nebudú veľmi nadšení. Venom sa už nejakú tú chvíľu potĺkal s otázkou vekového hodnotenia a aj napriek tomu, ako sebavedomo pôsobilo Sony s Rkovým ratingom v raných začiatkoch realizovania tohto projektu, postupom času sa to všetko vychvaľovanie utiahlo do úzadia, a už keď druhý a ani posledný trailer nemal Red Band alternatívu, vtedy sa už tušilo, že sa nášho vytúženého R-kového hodnotenia nikdy nedočkáme.

Posledný klinec do rakvy prišiel len zopár dní dozadu, kedy spolu so stopážou filmu bol nadobro spečatený aj rating. Venom bude oplývať  vekovou dostupnosťou od 12 rokov(resp. PG-13) a jeho dĺžka sa natiahne až na celých 112 minút. Buďme k sebe úprimní. Všetci sme to už vopred tušili a toto ohlásenie je iba bodka za vetou a ani tie všetky obranné mechanizmy zo strany režiséra Rubena Fleischera, že už teraz môžeme počítať s neskorším vydaním Unrated verzie Venoma(teda pôvodnou R-kovou obdobou aktuálnej Theatrical verzie) nezmyjú tú horkú pachuť z toho, čo sme mohli dostať.

Viac:  Joaquin Phoenix sa predstavil ako Joker v novom videu

Venom zavíta do naších kín 4.októbra 2018 aj v IMAX verzii.

Zdroj: collider.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Sú vo filme Spider-Man Paralelné svety potitulkové scény?

Spider-Man: Into the Spider-Verse je najnovší film o Spider-Manovi, tento je trochu iný je totiž …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.