Oficiálne vekové hodnotenie a dĺžka Venoma odhalená

Dlho diskutovaná téma dospela k svojmu záveru a mnohí z nás z toho nebudú veľmi nadšení. Venom sa už nejakú tú chvíľu potĺkal s otázkou vekového hodnotenia a aj napriek tomu, ako sebavedomo pôsobilo Sony s Rkovým ratingom v raných začiatkoch realizovania tohto projektu, postupom času sa to všetko vychvaľovanie utiahlo do úzadia, a už keď druhý a ani posledný trailer nemal Red Band alternatívu, vtedy sa už tušilo, že sa nášho vytúženého R-kového hodnotenia nikdy nedočkáme.

Posledný klinec do rakvy prišiel len zopár dní dozadu, kedy spolu so stopážou filmu bol nadobro spečatený aj rating. Venom bude oplývať  vekovou dostupnosťou od 12 rokov(resp. PG-13) a jeho dĺžka sa natiahne až na celých 112 minút. Buďme k sebe úprimní. Všetci sme to už vopred tušili a toto ohlásenie je iba bodka za vetou a ani tie všetky obranné mechanizmy zo strany režiséra Rubena Fleischera, že už teraz môžeme počítať s neskorším vydaním Unrated verzie Venoma(teda pôvodnou R-kovou obdobou aktuálnej Theatrical verzie) nezmyjú tú horkú pachuť z toho, čo sme mohli dostať.

Venom zavíta do naších kín 4.októbra 2018 aj v IMAX verzii.

Zdroj: collider.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.