Oficiálny popis filmu Power Rangers

Lionsgate uverejnil oficiálny opis filmu o Strážcoch vesmíru. Film bude založený na americkom televíznom seriáli z roku 1993, Mighty Morphin’ Power Rangers. Vo filme uvidíme Elizabeth Banks, tá si zahrá najznámejšieho záporáka v Power Rangers, Ritu Repulsu.

Power_Rangers

Popis: Power Rangers zachytáva príbeh piatich obyčajných stredoškolákoch, ktorí sa musia stať niečim neobyčajným potom ako zistia, že ich malé mesto, Angel Grove, a celý svet čelí mimozemskej hrozbe. Naši hrdinovia rýchlo zistia, že sú vyvolení a iba oni dokážu zachrániť našu planétu. Ale aby to dokázali musia najprv prekonať svoje osobné problémy a zjednotiť sa ako Strážsci vesmíru predtým ako bude neskoro.

kostými power rangers strážscov vesmíru
Power Rangers sa dostane do kín 6. apríla 2017.

Zdroj: Lionsgate/Saban

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

2 komentáre

  1. Avatar

    Líbí se mi, jak si tvůrci tentokrát dali pozor, aby žlutý ranger nebyl asiat a černý černoch 😀

  2. Avatar

    no jako skalní fanoušek prvních Rangerů jsem zatím skeptický. Nějak mi nepasuje “černý” Billy…btw…píšou o 5, ale je jich vždy 6 …Na té fotce kde jsou ukázaní herci je 6 helem..Bílý bude ještě představen…stejně nikdo netrumfne Jasona Davida Franka…ten bude na vždy bílý strážce :))

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.