Oficiálny popis filmu Valerian and the City of a Thousand Planets

Valerian a mesto tisícok planét je filmová adaptácia francúzskeho sci-fi komiksu Valérian a Laureline. Komiks vytvoril v roku 1967 Pierre Christin a Jean-Claude Mézières, príbeh je o agentoch Valérianovi a Laureline a ich dobrodrúžstvach naprieč časom a priestorom.

Film, s rozpočtom 180 miliónov dolárov, sa dostane do kín v lete 2017 a zahrajú si v ňom také hviezdy ako sú Rihanna (Battleship), Clive Owen (The Knick), Ethan Hawke (Boyhood).

Oficiálny popis filmu: Valerián (Dane DeHaan) a Laurelin (Cara Delevingnová) sú špeciálny vládny agenti pre správu ľudských území a ich úlohou je udržiavať poriadok v celom vesmíre. Valerián má so svojou kolegyňou viac, než len profesionálne zámery, neustále ju bombarduje milostnými návrhmi. Ale povesť, ktorá jeho vzťah k ženám sprevádza a konzervatívne postoje Laurelin vedú k tomu, že ho neustále odmieta. Na rozkaz veliteľa (Clive Owen) sa Valerián a Laurelin vydávajú na spoločnú misiu do ohromného medzigalaktického mesta Alfa. Alfa je neustále rastúca metropola, ktorú obývajú tisícky tvorov zo všetkých kútov galaxie. Žije tu 17 miliónov obyvateľov, ktorých spojili ich zručnosti, technológia a zdroje pre spoločné dobro. Ako to už ale býva, nie každý má v Alfe rovnaké bohumilé ciele. Zdá sa, že akési tajomné sily sa chystajú našu rasu ohroziť!

valerian-movie-cast-dehaan-delevingne-besson

Valerian and the City of a Thousand Planets uvidíme v kinách 21. júla 2017.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.