Oficiálny popis muzikálového crossoveru prezrádza ďalšie mená!

Za dva týždne (21.3 a 22.3) bude odvysielaný dvojdielny muzikálový crossover Flasha a Supergirl. Tu sú oficiálne popisy epizód. Článok obsahuje spoilery!

Supergirl – Star-Crossed

Do mesta prichádza nová záporáčka (Teri Hatcher) a Supergirl sa musí mať na veľkom pozore . Medzitým Winnova priateľka Lyra (Tamzin Merchant) dostáva Winna do problémov so zákonom. Maggie sa mu snaží pomôcť, ale v ceste má prekážku v podobe dávnej lojality. Music Meister (Darren Criss) napadne Supergirl.

V epizóde si zahrajú aj Teri Hatcher a Kevin Sorbo, o ktorých sme Vás už informovali v tomto článku. Veci sa odvtedy trocha posunuli a je potvrdené, že hrajú manželský pár.

Ďalej sa aj vraví, že pôjde o návštevníkov “z inej planéty, ktorá je úhlavným nepriateľom Kryptonu (a je zničená)“. Toto prinieslo špekulácie, že sú z Daxamu. Tieto informácie nie sú oficiálne potvrdené.

Flash – Duet

Barry a tím sú prekvapení príchodom Mon-Ela a Hanka Henshawa, ktorí prinášajú Supergirl v kóme, ktorá tak ostala po útoku Music Meistera. Oni ju nedokázali prebudiť, preto sa obracajú na Flasha a jeho tím. Music Meister však prekvapí aj Flasha a ten sa ocitá tiež v kóme, ktorú ani tím Flash nedokáže vyliečiť. Kara a Barry sa prebúdzajú v alternatívnej realite bez svojich schopností. Život je tu ako muzikál a jediná cesta, ako sa odtiaľ dostať je “hrať podľa scenára “- prespievať a pretancovať sa až na koniec.

Tu je aj prvé, veľmi krátke promo:

Vyzerá to tak, že to opäť nebude plnohodnotný crossover, podobne ako to bolo pri crossoveri “Invasion”. Aspoň tak to znie z popisu, že Music Meister napadne Karu až v závere epizódy. Zaujímavo však znie tá alternatívna realita. Dočkáme sa nejakých dvojníkov?

Zdroje: comicbook.com, comicbookmovie.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.