Oficiálny popis spinoffu Marvel’ Most Wanted

Postavy seriálu Agents of SHIELD, Bobbi Morse (Adrianne Palicki) a Lance Hunter (Nick Blood), zaujali divákov na toľko, že sa im televízia odhodlala vytvoriť vlastný spinoff seriál. Pred nedávnom sme sa dozvedeli, že ABC objednala pilot. Dnes nám zas portál Deadline prináša oficiálny opis prvej série.

Popis: Dej sa odohráva okolo, Bobbi Morse (Mockingbird) a Lancea Huntera zo seriálu Agents of SHIELD, dvoch ex-špiónov a zároveň ex-manželov, ktorí sú na úteku bez pomoci priateľov, bez SHIELDU. Prenasleduje ich množstvo lovcov odmien, ktorí si chcú vybrať odmenu za ich hlavu. Keďže nemôžu veriť nikomu iba sebe navzájom, Hunter a Bobi sa nedobrovoľne spoja s Dominicom Fortuneom, s nebezpečným dobrodruhom s bohatými zdrojmi a ešte väčším množstvom nepriateľov. Fortune súhlasí, že ich bude chrániť, ak mu pomôžu s jeho vlastnými záujmami. Popri ochrane bezbranných, sa naši dvaja hrdinovia snažia odhaliť sprisahanie, ktoré ohrozuje ich životy.

Marvel’ Most Wanted má zatiaľ objednaný len pilotný diel, dátum premiéry ešte nie je stanovený, preto nie je jasné či sa Bobbi a Hunter oddelia od SHIELDu už túto sériu alebo si počkajú až do budúcej. Na druhej strane ak sa ABC nebude páčiť pilot, môžu ostať kľudne ďalej agentmi SHIELDu, podľa môjho názoru by to tak bolo lepšie.

Čo si myslíte vy, mali by Hunter a Bobbi ostať v Agentoch SHIELDu alebo chcete ich vlastný seriál?

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.