Opustí Cisco tím Flash?

Francisco „Cisco“ Ramon je kľúčovým dielikom tímu Flash od počiatku seriálu. Spolu s Barrym, Caitlin a Wellsom patria k viac-menej pravidelnej S.T.A.R Labs zostave. Lenže veci sa môžu čoskoro zmeniť.

Cisco dostáva v aktuálne prebiehajúcej sérii Flasha čoraz menej priestoru. Tieto seriálové absencie sú momentálne zdôvodnené dianím v seriáli.  Môžeme vidieť, že tejto sérii sa zmenil aj Ciscov názor na metaľudí a ich schopnosti – rád by vynašiel liek na schopnosti metaľudí.

Pôvodný tím Flash

Tieto zmeny v seriáli nemusia byť naozaj podmienené dianím v aktuálnej sérii. Začína sa hovoriť, že Carlos Valdes (herec, ktorý stvárňuje Cisca) sa chce vrátiť k svoje kariére na Broadway. Oficiálne však zatiaľ nepadlo žiadne vyhlásenie ani zo strany herca, ani od producentov seriálu.

Cisco má v súčasnosti v tíme Flash nezastupiteľnú úlohu. Je geniálny inžinier a za väčšinou „zlepšovákov“ stojí práve on. Je majster na vymýšľanie prezývok – takmer každý zloduch (alebo každý?) dostal svoju prezývku práve od Cisca. Okrem toho je aj metačlovek – superhrdina Vibe – a jeho schopnosti nie sú obmedzené časom ani priestorom. Jeho odchod by bol preto pre tím Flash, podľa môjho názoru, veľmi bolestivou stratou a jeho miesto by sa len ťažko dalo nahradiť.

Viete si predstaviť, že by Cisco seriál opustil?

Zdroj:screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.