Pacific Rim: Uprising nás vizuálne zaujal v druhom traileri!

Desať rokov od vynorenia prvého monštra Kaiju a od víťazstva, ktoré zabezpečilo prežitie ľudského druhu, sú oceány stále nebezpečné. Hrozba je však oveľa väčšia a monštrá z oceánu tentokrát prichádzajú za pomoci neznámej ľudskej skupiny, ktorých zámer zatiaľ nepoznáme.

Trailer opäť obsahuje množstvo vizuálnych scén, ktoré budú dominovať v celom filme a na kvalitu príbehu sa nemožno spoliehať. Niekoľko nových Jaegerov s novými pilotmi musí čeliť novému druhu Kaiju.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt pacific rim 2

Druhý diel je tentoraz v rukách režiséra Stevena S. Deknighta, ktorého prácu poznáme zo seriálov Daredevil alebo Smallville. Hlavnú úlohu, teda veliteľa nových pilotov Jake Pantecostu, stvárni John Boyega (Star Wars: Episode VII, VIII, IX). Ďalej vo filme uvidíme Scotta Eastwooda (The Fate of Furious), Tian Jing (Kong: Skull Island, The Great Wall) alebo Charlieho Daya (The LEGO Movie). Pacific Rim: Uprising uvidíme v kinách 23. marca 2018.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.