Pacific Rim: Uprising prekvapil prvým trailerom!

Trailer je preplnený vizuálnymi efektami, čo sa dalo aj očakávať, pretože Pacific Rim sa snaží zaujať diváka skôr vizuálnym spracovaním než príbehom alebo logikou.

V traileri si však môžme všimnúť, že gigantický roboti nebojujú iba proti novému druhu monštier, ale aj proti sebe. Trailer nám predstavil aj niekoľko nových Jaegerov s novými technickými vymoženosťami ako napr. nové voľnejšie ovládanie celého robotického tela alebo obrovskú guľu s ostňami.

O réžiu sa postará Steven S. DeKnight (Daredevil, Smallville) a vo filme si zahrá John Boyega (Star Wars: The Force Awakens) syna Stackera Pentecostu (Idris Elba), ktorý zomrel v prvom diele. Zatiaľ sú všetky detaily príbehu tajné, no vo filme uvidíme tiež postavy ako Dr. Newton Geiszler (Charlie Day), Dr. Hermann (Burn Gorman) a Mako Mori (Rinko Kikuchi) a tiež Natea Lamberta (Scott Eastwood). Film má premiéru naplánovanú na koniec februára 2018.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.