Pacific Rim: Uprising prichádza s “náborovým“ teaser trailerom!

Ďalej sa na Comic Cone predstavil “náborový“ teaser trailer na Pacific Rim: Uprising. John Boyega(Star Wars: The Force Awakens) si vo filme zahrá syna Stackera Pentecosta(Idris Elba), ktorý zomrel v prvom diele. Zatiaľ sú všetky detaily príbehu tajné, no vo filme uvidíme tiež postavy ako Dr. Newton Geiszler(Charlie Day), Dr. Hermann(Burn Gorman) a Mako Mori(Rinko Kikuchi) a tiež Natea Lamberta(Scott Eastwood).

O réžiu sa postará Steven S. DeKnight, ktorý sa pohyboval vo filmovom svete skôr ako producent, no má za sebou aj pár menších režijných zárezov, a to najmä v seriálových záležitostiach(Daredevil, Smallville…). Taktiež sa bude starať o scenár a sekundovať mu budú Emily Carmichael, T.S. Nowlin a Kira Snyder, zatiaľ čo o príbeh sa postará Guillermo del Toro. Inými slovami, opäť sa môžeme tešiť na vizuálne orgie, no nemôžem očakávať nejaké prevratné dialógové výmeny, zvraty či prepracovaný príbeh. A s nejakým extrémnym budovaním postav taktiež nemôžeme počítať, a to všetko nám naznačuje aj tento nižšie priložený teaser. Veď presvedčte sa sami.

Film Pacific Rim: Uprising uvidíme vo februári 2018.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.