Pennywise, Joker a Maska v jednom filme?

Pennywise, Joker a Maska v jednom filme? A prečo nie?

Možno ste videli film Space Jam (1996). Išlo o film, ktorý obsahoval vtedy veľmi obľúbené postavy americkej kultúry – t.j. basketbalistov a animované postavičky Looney Toones.  Hviezdnemu obsadeniu kráľoval legendárny basketbalista Michael Jordan (a Bugs Bunny). Komédia bola plná easter eggov a narážok na ďalšie filmy. Tento nezvyčajný “crossover” sa tešil veľkej popularite a zarobil na tú dobu slušných 230 miliónov.

Ale, čo bolo, bolo. Vráťme sa do súčasnosti. A teda aj k faktu, že sa chystá pokračovanie pod názvom Space Jam 2 (prípadne Space Jam: Nové začiatky). Film bol natočený už počas minulého leta, teraz sa natočený materiál spracováva. Predpokladá sa, že Space Jam 2 bude obsahovať cameo postavy z rôznych filmov štúdia Warner Bros – a teda aj DC filmov. A táto teória sa podľa uniknutých záberov ukazuje ako pravdivá. Podľa uniknutých záberov sa vo filme dočkáme minimálne jednej komiksovej postavy – a to Jokera. Muž so zelenou tvárou je jednoznačne Maska a klaun s nezameniteľným imidžom je Pennywise.

Informácie o tomto filme sú veľmi chabé, oficiálne potvrdení sú zatiaľ iba LeBron James, Eric Bauza a Don Cheadle. Dočkať by sme sa samozrejme mali aj animovaných hrdinov z Looney Tunes.

Space Jam: Nový začiatok má naplánovanú premiéru v júli 2021.

zdroj: cosmicbook.news

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.