Pennywise sa vracia v prvom teaseri filmu IT Chapter Two

Druhé pokračovanie filmu IT z roku 2017 na motívy hororového románu Stephena Kinga prichádza s prvým teaser trailerom. It zarobil najviac zo všetkých filmov s R-hodnotením, takže druhá časť bola pripravovaná hneď od začiatku. Tentokrát sa dozvieme aj niečo o minulosti tohto tajomného stvorenia.

Trailer sa z väčšej časti skladá z jednej scény filmu, kde vidíme dospelú Beverly Marsh, ako prišla navštíviť dom, v ktorom vyrastala, kde namiesto jeho otca žije staršia žena. Nie je žiadnym prekvapením, že to je Pennywise v prestrojení. Ďalej v traileri môžeme vidieť klub Losers a už spomínaného Pennywisea.

Režisérom filmu je Andy Muschietti, ktorý je tvorcom aj predošlého dielu. Ďalej sa nám predstaví James McAvoy (X-Men: Apocalypse, Split), Javier Botet (The Mummy), Jessica Chastain (Interstellar), Bill Skarsgard (Deadpool 2, Atomic Blonde), Bill Hader (Inside Out) alebo Troy James (Hellboy, The Flash). Film IT Chapter Two uvidíme v našich kinách 5. septembra.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Ktorý film sa stane najlepším filmom roku 2019?

Už zajtra sa dozvieme, ktorý zo siedmich nominovaných filmov, získa Oscara za najlepší film. Fanúšik …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.