Pennywise sa vracia v prvom teaseri filmu IT Chapter Two

Druhé pokračovanie filmu IT z roku 2017 na motívy hororového románu Stephena Kinga prichádza s prvým teaser trailerom. It zarobil najviac zo všetkých filmov s R-hodnotením, takže druhá časť bola pripravovaná hneď od začiatku. Tentokrát sa dozvieme aj niečo o minulosti tohto tajomného stvorenia.

Trailer sa z väčšej časti skladá z jednej scény filmu, kde vidíme dospelú Beverly Marsh, ako prišla navštíviť dom, v ktorom vyrastala, kde namiesto jeho otca žije staršia žena. Nie je žiadnym prekvapením, že to je Pennywise v prestrojení. Ďalej v traileri môžeme vidieť klub Losers a už spomínaného Pennywisea.

Režisérom filmu je Andy Muschietti, ktorý je tvorcom aj predošlého dielu. Ďalej sa nám predstaví James McAvoy (X-Men: Apocalypse, Split), Javier Botet (The Mummy), Jessica Chastain (Interstellar), Bill Skarsgard (Deadpool 2, Atomic Blonde), Bill Hader (Inside Out) alebo Troy James (Hellboy, The Flash). Film IT Chapter Two uvidíme v našich kinách 5. septembra.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.