Perfektný debutový trailer k filmu Spider-Man: Homecoming

Marvel a Sony Pictures dnes v noci uverejnili prvý trailer k Spider-manovi. Od filmu CA: Civil War sa stal Spider-Man vysoko očakávaným, na nedočkavosti fanúšikov pridalo aj oznámenia návratu Jona Favreaua ako Happyho a najhlavnejšie to že sa vo filme objaví Tony Stark (Robert Downey Jr.).

Oficiálny popis filmu:
Mladý Peter Parker/Spider-Man (Tom Holland), ktorého sme prvý raz videli v Captain America: Občianska vojna, začne prijímať svoju znovu objavenú identitu pavúčieho superhrdinu vo filme Spider-Man: Homecoming. Nadšený z jeho spolupráce s Avengermi, sa Peter vracia domov, kde žije so svojou tetou May (Marisa Tomei), pod dohľadom svojho nového mentora Tonyho Starka (Robert Downey, Jr.). Peter sa snaží dostať späť do svojej dennodennej rutiny ale je rozptyľovaný myšlienkou, byť viac ako priateľský sused Spider-Man. Keď však darebák Vulture (Michael Keaton) vstúpi na scénu, všetko čo je Petrovi milé je v ohrození.

Momentky z traileru:

Michelle, hrá herečka Zendaya. O jej postave zatiaľ toho veľa nevieme ale podľa toho ako rozpráva herečka o svojej postave sa zdá, že bude Michelle Gonzales z komiksov. V komiksoch je Michelle detektívka, ktorá spolupracuje so Spider-Manom a na strednej spolu chodili.


Na začiatku traileru vidíme ako zlodeji používajú Chitauri technológiu, ktorá zostala na Zemi počas prvého Avengers filmu. Tak isto aj hlavný záporak Vulture (Michael Keaton) využíva ich technológiu.


Kevin Feige potvrdil, že vo filme uvidíme množstvo klasických Spider-Manových hračiek s mierny zásahom filmového Tonyho Straka. Myšlienkou je priniesť na plátna klasického Spider-Mana akého sme ešte vo filme nevideli.


Malé tímovky budú v budúcich filmoch bežnou záležitosťou. O tom, že sa Iron Man objaví v Spider-Manovi vieme dlho. Jeho úloha však nebude veľká pravdepodobne ho uvidíme na začiatku filmu ako dozerá na Petra a potom na konci mu pomôže vo finálnom boji. Feige ale potvrdil, že takéto veci sa budú stávať pravidelne v MCU, ďalšie takéto stretnutie hrdinov uvidíme vo filme Thor 3, kde bude spolupracovať Doctor Strange s Thorom.


Tetu May sme videli už v CA: Civil War. Uvidíme či si začne románik s Tonym a tak nahradí Pepper Potts (Gwyneth Paltrow). Keďže Gwyneth Paltrow má teraz spory s Marvelom, preto vlastne nebola v Civil War a Age of Ultron.


A keď už sme pri Pepper. V traileri si môžeme všimnúť, že Peter nosí rovnaké tričko ako nosila ona v Iron Manovi 3.


No a nakoniec, pamätáte si ako si Spider-Man zarábal fotením samého seba? No zdá sa, že v tomto filme bude vlogovať 😀

Takže, čo hovoríte na prvý trailer so Spider-Manom? Mne sa veľmi páči a vám? Dajte mi vedieť v komentároch.

Spider-Man: Homecoming má premiéru v našich kinách 6. júla 2017.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

3 komentáre

  1. Avatar

    Jedna otázočka….Aké má Gwyneth spory s Marvelom?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.