Peter Parker sa vydáva na výlet do Európy v teaser traileri na S-M: Far From Home

Ale sme sa načakali, čo? Tento teaser na pokračovanie filmu Spider-Man: Homecoming má za sebou hneď niekoľko posunov, a zatiaľ čo najväčším kandidátom na vydanie bol týždeň, kedy Marvel Studios vydali trailery na Captain Marvel a Avengers: Endgame, skutočné vydanie prichádza o niekoľko týždňov neskôr. Našťastie, tento teaser stál za to čakanie.

Predsa len, okrem toho, že máme možnosť vidieť prvé zábery, ktoré sa odohrávajú po udalostiach Endgame, na striebornom plátne sa po prvýkrát predstavuje notorický záporák Mysterio v podaní Jakea Gyllenhaala, ktorý momentálne nie je vôbec záporákom, i keď ktovie ako dlho mu to vydrží. Do mixu sa pridáva aj Nick Fury(Samuel L. Jackson), čo nám len potvrdzuje, ako sa vyvinú udalosti Endgame už vopred aj napriek tomu, ako sa Marvel Studios pokúšajú zakryť všetky očividné veci.

Striedajú sa mnohé oblasti v Európe, čím sa do MCU konečne pridáva diverzita ku tej tak otrepanej Amerike, teda konkrétne USA. Benátky, Londýn, Praha atď. Zmena prostredia tomuto filmu veľmi prospela. Far From Home sa bude zjavne taktiež zaoberať rozšírením vzťahu medzi Peterom a MJ(pokojne ju už o tomto čase môžeme nazvať Mary Jane).

Zaujímavosťou je aj to, že zrejme boli do sveta vypustené 2 podoby tohto traileru, ako sa môžete presvedčiť na oboch priložených videách, pričom markantný rozdiel je najmä v úvode, potom sú obe trailery viacmenej totožné.

Film Spider-Man: Ďaleko od domova zavíta do lokálnych kín 4.júla 2019.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.