Pilotná epizóda Batwoman bola oficiálne objednaná

Vo veľkom crossoveri sme sa dočkali rozšírenia Arrowverse o dôležité komiksové lokality – mesto Gotham, liečebňa Arkham Asylum či budova Wayne Enterprises. Neprehliadnuteľnou súčasťou crossoveru bola aj hrdinka Batwoman. A celý zoznam easter eggov. Predstavitelia americkej stanice CW boli nadšení z tohto všetkého, čo sa dalo v crossoveri vidieť a preto sa rozhodli urobiť veľký krok – objednali pilotnú epizódu Batwoman.

Za zrodom Batwoman v Arrowverse stojí scenáristka Caroline Dries (napísala scenár napr. k seriálom Vampire Diaries alebo Smallville). Táto žena by sa mala podieľať aj na pilotnej epizóde seriálu – nielen ako scenáristka, ale aj ako výkonná producentka. Spolupracovať na pilotnej epizóde bude s režisérom Davidom Nutterom (podieľal sa na výrobe pilotných epizód celej kopy seriálov, napr. aj Game of Thrones, Smallville, Supernatural, The Flash a Arrow).

Ruby Rose – predstaviteľka Batwoman

Hlavnou postavou bude Kate Kane/Batwoman (Ruby Rose), sesternica Batmana, ktorá bude bojovať so zločinom v meste Gotham. Ak bude mať pilotná epizóda úspech, televízia CW objedná celú sériu. V prípade, že sa tak stane, mohli by prísť ďalšia seriálová jeseň už aj s Batwoman.

Ak by sa tak stalo, tak sme už v podstate už len krok od predstavenia Batmana v Arrowverse.

Zdroj: superherohype.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.