Pilotný diel Batwoman pozná svojho záporáka

Keďže televízia CW je vo fáze zvažovania, či sa rozhodne objednať seriál Batwoman, všetko môže zohrávať úlohu v rozhodovaní. Preto netreba taký malý detail – ako je výber záporáka – vôbec podceniť. Nebudeme vás naťahovať – záporákom v pilotnej epizóde bude Alica.

 To, čo je pre Batmana Joker, je pre Batwoman Alica. Alica je inšpirovaná klasikou od C.S. Lewisa (Alica v krajine zázrakov) vedie svoj Wonderland gang a sníva o tom, že ovládne Gotham  – resp. len jej v tom prekáža ochrankyňa Gothamu, Batwoman.

A teraz – možno veľký spoiler – v komiksoch je Alica dvojča Kate Kane (a.k.a Batwoman). Alica, vlastným menom Elizabeth Kane, je dvojča Kate, o ktorom si všetci myslia, že je mŕtva (rodinu Kaneovcov uniesli a vyzeralo to tak, že všetkých okrem Kate zabili únoscovia). Lenže žije aj jej sestra Elizabeth, ktorá sa – na rozdiel od Kate – dala na kriminálnu dráhu.


Alicu si zahrá herečka Rachel Skarsten. Táto herečka si zahrala v rôznych seriáloch (Birds of Prey, Kráľovstvo/Reign, Imposters) a filmoch (50 odtieňov sivej, Navždy spolu).

Zdroj: batman-news.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.