Plagát Toma Cavanagha ako Reverse Flash

Flash je na konci jarnej prestávky a fanúšikovia dychtivo očakávajú ďalšie časti o Barrym Allenovi, ktorý sa chystá cestovať časom a zachrániť tak svoju matku. Barryho musí tiež vystopovať Reverse Flasha, podozrivého z vraždy Barryho matky.

Samozrejme, diváci vedia, že v žltom obleku Reverse Flasha sa ukrýva Barryho údajný priateľ a mentor Dr. Harrison Wells (Tom Cavanagh), ale jeho motív je stále nejasný. Všetko naznačuje, že sa schyľuje ku konečnému konfliktu medzi Flahom a Reverse Flashom, ale aké budú následky tohto súboja?

Aby nás CW navnadili, ukázali nám prvý dôkaz toho, že za maskou je naozaj Harrison Wells. Už sme videli Wellsa používať svoje schopnosti bez kostýmu, taktiež sme videli aj Reverse Flasha v akcii, ale pri priamom pohľade do tváre mal vždy tvár rozmazanú.

Síce vidíme len časť tváre Reverse Flasha, nie je pochýb kto sa za maskou skrýva. Oblek je vlastne ten istý čo má Flash, len je presne farebne otočený a samozrejme má aj pár malých vylepšení.

Tom-Cavanagh-as-Reverse-Flash-690x1024

Reverse Flash sa už predviedol ako impozantný protivník, ale Barry prekonáva svoje rýchlostné limity. Keď sa znova stretnú, boj bude oveľa vyrovnanejší, ale ako zareaguje Barry, na to kto sa skrýva pod žltou maskou? Navyše, aké následky bude mať jeho cestovanie v čase? Dajte nám vedieť v komentároch, čo si myslíte.

Flash sa na CW vráti 17. marca 2015.

Zdroj: screenrant.com

EricThorwaldson

Avatar

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

2 komentáre

  1. Avatar

    Už som celý nedočkavy na tú časť.Od kedy ukazali kto je Flashov protivnik tak dychtivo očakávam kedy to Barry zisti a ako zareaguje. Podľa mňa ak Barry zachrani svoju matku tak už neziska svoje schopnosti a podla mna to Wells robi preto lebo on nedokáže ovladať svoje schopnosti bez prestávky tak sleduje Barryho ako on to može využívať bez prestávky a tak sa to nejak uči a stal sa zločincom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.