Plnohodnotný oficiálny trailer filmu Avengers: Infinity War je konečne tu!

Prvý trailer snáď najočakávanejšieho filmu tohto roku Avengers: Infinity War sme videli už takmer pred troma mesiacmi a dnes Marvel uverejnil nový dvojminútový trailer plný akcie zameraný na všetko, čo môžme od tohto epického filmového diela očakávať. Avengers, Strážcovia galaxie, Thanos a jeho plán zničiť polovicu vesmíru pomocou kameňov nekonečna, toto a omnoho viac si fanúšikovia priali už dlhé roky a približne o mesiac sa im to skutočne vyplní.

Trailer ponúka niekoľko nových záberov z filmu, vďaka ktorým už teraz vzniká množstvo nových teórií. Thanos zobrazuje v traileri svoju plnú silu, čoho dôkazom je Iron-Manov zničený oblek, Thor na pokraji smrti, väznený Doctor Strange alebo jeho útok na Wakandu. Avšak môžme tiež vidieť Captaina Americu ako odráža Thanosov úder a tiež spoluprácu Lokiho s Thanosom a s jeho skupinou Black Order. Film sa z časti bude zaoberať aj minulosťou či už Thanosa alebo ako sme mohli vidieť Gamory.

Súvisiaci obrázok

Režisérom filmu sú bratia Anthony Joe RussoThanos vďačí za svoju podobu Joshovi Brolinovi, ktorý si mimochodom zahrá aj Cablea vo filme Deadpool 2. Ďalej vo filme uvidíme ikony Marvelu ako Iron Mana (Robert Downey Jr.), Captaina Americu (Chris Evans), Hulka (Mark Ruffalo), Thora (Chris Hemsworth), Doctora Strangea (Benedict Cumberbatch), Spider Mana (Tom Holland), Strážcov galaxie a mnoho ďalších. Avengers: Infinity War uvidíme 26. apríla.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.