Po odložení sa Alita pripomína novým trailerom

Film Alita: Battle Angel mal byť pôvodne vydaný decembri, avšak došlo k neočakávanému posunu a nový trailer nám naznačuje, na čom sa za tú dobu pracovalo.

Tvorcovia sa bezpochyby pohrali s vizuálnou stránkou, ktorej efekty sa posunuli na ešte vyšší level, a pokiaľ ste doposiaľ váhali, či sa Vám oplatí skočiť na Alitu do kina, tak tento trailer by Vás mal jednoznačne presvedčiť o jednej z možností. No ak sa považujete za fanúšikov Sci-Fi, Alita pre Vás musí byť tutovka. Každopádne, nový trailer prioritne rozširuje zábery a scény, ktoré boli načaté v predchádzajúcich ukážkach, ale máme tu aj jednu výraznú výnimku.

A to vo forme prídavku načrtnutia populárnej pasáže závodu z mangy. Taktiež nastali menšie zmeny na samotnej Alite, pričom neprimerane kritizovaným faktorom boli doposiaľ jej oči. Tie boli zjavne upravené a zmenšené, ale nie príliš, aby sa zachovala výzorová črta postavy.

Viac:  V londýnskom podchode sa stretlo šesť Spider-Manov

Vo filme si hlavnú postavu zahrala Rosa Salazar(séria Labyrinth), no bohatú nádielku hereckej elity dopĺňajú mená, ako Christoph Waltz(Inglourious Basterds), Jennifer Connelly(Requiem for a Dream), Jackie Earle Haley(Watchmen), Mahersala Ali(House of Cards) a ďalší. O réžiu sa stará Robert Rodriguez(Sin City), zatiaľ čo na scenári sa podieľali James Cameron(Titanic, Avatar) a Laeta Kalogridis(Shutter Island).

Film Alita: Battle Angel zavíta do lokálnych kín 14.februára 2019.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

11 postrehov z prvého traileru Avengers 4

Po nekonečnom čakaní sme sa konečne dostali k novému traileru k filmu Avengers 4. Trailer …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.