Po odložení sa Alita pripomína novým trailerom

Film Alita: Battle Angel mal byť pôvodne vydaný decembri, avšak došlo k neočakávanému posunu a nový trailer nám naznačuje, na čom sa za tú dobu pracovalo.

Tvorcovia sa bezpochyby pohrali s vizuálnou stránkou, ktorej efekty sa posunuli na ešte vyšší level, a pokiaľ ste doposiaľ váhali, či sa Vám oplatí skočiť na Alitu do kina, tak tento trailer by Vás mal jednoznačne presvedčiť o jednej z možností. No ak sa považujete za fanúšikov Sci-Fi, Alita pre Vás musí byť tutovka. Každopádne, nový trailer prioritne rozširuje zábery a scény, ktoré boli načaté v predchádzajúcich ukážkach, ale máme tu aj jednu výraznú výnimku.

A to vo forme prídavku načrtnutia populárnej pasáže závodu z mangy. Taktiež nastali menšie zmeny na samotnej Alite, pričom neprimerane kritizovaným faktorom boli doposiaľ jej oči. Tie boli zjavne upravené a zmenšené, ale nie príliš, aby sa zachovala výzorová črta postavy.

Vo filme si hlavnú postavu zahrala Rosa Salazar(séria Labyrinth), no bohatú nádielku hereckej elity dopĺňajú mená, ako Christoph Waltz(Inglourious Basterds), Jennifer Connelly(Requiem for a Dream), Jackie Earle Haley(Watchmen), Mahersala Ali(House of Cards) a ďalší. O réžiu sa stará Robert Rodriguez(Sin City), zatiaľ čo na scenári sa podieľali James Cameron(Titanic, Avatar) a Laeta Kalogridis(Shutter Island).

Film Alita: Battle Angel zavíta do lokálnych kín 14.februára 2019.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.