Po štyroch sériách Gothamu sme sa konečne dočkali zrodenia Jokera

A je to tu. Chvíľa, na ktorú čakal každý fanúšik. Príchod najznámejšieho a najšialenejšieho zločinca (lepšie povedané psychopata) v DC svete. Konečne sme sa po skoro štyroch sériách a skoro štyroch rokoch čakania dočkali. Ako sme mohli vidieť v závere poslednej epizódy Gothamu pod názvom “That’s Entertainment“, Je ním Jeremiah Valeska, brat Jeroma, o ktorom sme si ešte do nedávna mysleli, že práve on sa stane novým Jokerom. No nakoniec sa tak nestalo. Scéna zrodenie Jokera v Gothame pripomínal zrod Jokera v komikse Killing Joke.

Jeremiah Valeska bol narozdiel od Jeroma chytrý a milovaný syn, čo sa o Jeromovi povedať nedalo. Jeremiah bol riadne vychovaný a podporovaný, zatiaľ čo Jerome bol “ignorovaný“ a celý život cestoval s cirkusom s nezodpovednou matkou, ktorá ho poriadne nevychovala. To vyvolalo v Jeromovi žiarlivosť a pomstychtivosť.

VIAC:  Butcher Vs. Homelander v krvavom traileri na druhú sériu The Boys

Joker v Killing Joke pred svojím zbláznením bol starostlivý manžel, ktorý sa kvôli dlhom zaplietol s Red Hood gangom, spadol do kyseliny a zošalel. Jeremiah sa síce nezaplietol do gangu, ale zošalel vďaka upravenému plynu, ktorý bol vytvorený špeciálne pre neho a podstrčil mu ho Jerome ešte predtým, ako spáchal samovraždu.

Spôsobí Jeremiah v Gothame to pravé šialenstvo, na ktoré všetci čakajú? Uvidíme, čo nám prinesú ďalšie epizódy.

OzZy

Avatar

Určite si prečítaj

Na Netflix prichádza Warrior Nun

Dnes má na Netflixe premiéru nový zaujímavý seriál Warrior Nun, ktorý je natočený na motívy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.