Pokračovanie Ality na dosah?

Nie je žiadnym tajomstvom, že veľa fanúšikov sci-fi si už dlhšiu dobu želá, aby fantastický cyberpunkový film Alita: Battle Angel, režírovaný Robertom Rodríguezom podľa úspešnej mangy Jukita Kišira, dostal konečne pokračovanie. V posledných dňoch producent Ality Jon Landau naznačil, že pokračovanie môže byť bližšie, než si fanúšikovia vôbec dokážu predstaviť!

Landau na svojom oficiálnom instagramovom účte zvrejnil fotku, na ktorej má oblečené tričko  s kyborgkou, hranou Rosou Salazar, a nápisom “Wash your hands, I want a sequel“, teda “Umývajte si ruky, chcem pokračovanie.”

Samozrejme, jedná sa skôr o vtipné nabádanie na dodržiavanie ochranných opatrení ohľadom prevencie šírenia koronavírusu, avšak nedávno sa začali šíriť informácie, že vzhľadom na silnú fanúšikovskú podporu prvého filmu a relatívne dobré zisky, pokračovanie Ality je v štádiu zvažovania a samotná spoločnosť Disney je tejto možnosti naklonená. Je možné, že Jon Landau vie viac než my?

A čo vy, chcete pokračovanie Ality?

HB

Avatar
Fanúšik fantasy, sci-fi, hororov, trilerov, komiksov, mangy, anime a jednoducho všetkého geekovského.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.