Pokračovanie Deadpoola potvrdené

Deadpool v týchto dňoch konečne prichádza do kín a aj keď zatiaľ ho malo možnosť vidieť len niekoľko ľudí, spoločnosť Fox už prikývla na produkciu jeho pokračovania. Scenáristi Rhett Reese a Paul Wernick sa už pustili do písania. Zatiaľ to ešte nie je potvrdené, ale Fox chce pokračovanie nechať naďalej v rukách režiséra Tima Millera.

Pri produkcii Deadpoola sa vyskytlo niekoľko problémov a producenti spolu s hviezdou filmu, Ryanom Reynoldsom, museli často vytrvalo bojovať so spoločnosťou Fox, aby filmová adaptácia komiksu o našom obľúbenom antihrdinovi, vôbec uzrela svetlo sveta. O to pozitívnejšie je vidieť rýchlu reakciu spoločnosti na očakávaný úspech tohto filmu.

Deadpool u nás v kinách premiéruje 11. februára. Nenechajte si ho ujsť a nezabudnite sa zapojiť do našej súťaže o lístky na film.

Zdroj: hollywoodreporter

Krack

Avatar
Študent IT, filmový a seriálový geek, zarytý fanúšik Star Wars a MCU, plne odhodlaný sa o svoje nadšenie podeliť s celým svetom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.