Pokračovanie postapokalyptického sveta vo Fallout 76

Už onedlho začína v Los Angeles najväčšia herná výstava roku – E3, a preto takmer každé štúdio a vydavateľstvo odhaľuje najnovšie projekty, ktoré má pripravené na najbližší čas. Výnimkou nie je ani herné štúdiu Bethesda, ktoré prekvapilo fanúšikov hneď dvoma plánovanými hrami. Rage 2 vypustili na internet už takmer pred dvoma týždňami a teraz je tu Fallout 76, ktorý nás zavedie opäť do sveta zničeného jadrovou vojnou.

Úkryt alebo Vault s číslom 76 zohráva v príbehu najdôležitejšiu rolu. Tento Vault obsadilo približne päťsto ľudí a bolo naplánované otvorenie po 20 rokoch od vypuknutia vojny. Taktiež mali obyvatelia Vaultu 76 za úlohu zjednotiť a obnoviť štáty v roku 2076. Hra sa odohráva podľa Pip-Boya (Personal Information Processor) v roku 2102. Vojna začala v roku 2077 a prvý Fallout je zasadený do roku 2161 a najnovší Fallout 4 do roku 2287, takže uvidíme zničený svet v skoršom období.

Taktiež v traileri môžme vidieť oslavu otvorenia Vaultu 76, avšak z 20 rokov po vypuknutí vojny presunuli otvorenie o 5 rokov neskôr. Ďalším odkazom je pieseň “Country Roads“ od Johna Denvera. V piesni autor spieva o návrate do Západnej Virgínie, čo môže byť lokácia, v ktorej sa Vault nachádza. Viac sa o hre dozvieme až na E3, no boli zverejnené platformy, na ktorých hra bude dostupná a teda na PC, Xbox One a Playstation 4.

zdroj: gamespot.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.