Pokračovanie Venoma je oficiálne potvrdené a s ním aj meno scenáristky

Bez ohľadu na to, ako sa Sony pokúša chovať tajomne, celosvetový zisk Venoma už vopred poukázal na zaručené pokračovanie a nové informácie dávajú na známosť, že sa vracia aj známa scenáristka. Venom po stránke zárobkov presiahol celosvetový míľnik 855 miliónov dolárov, vďaka čomu sa z neho stal jeden z najzárobkovejších filmov roku 2018, a hoci sa Sony aj naďalej nehodlá oficiálne vyjadriť na adresu pokračovania, priradenie scenáristky Kelly Marcel, ktorá sa podieľala aj na písaní scenáru prvého filmu(a zároveň ho produkovala), hovorí samo za seba.

Tom Hardy a Kelly Marcel

Kelly bude zastávať totožné pozície ako predtým, avšak ostáva otázne, či priloží ruku k scenáru ešte niekto iný, keďže na prvom diele pracovali hneď 3 osoby(vrátane Kelly). Ako to ostáva zvykom, tak presný dátum premiéry ešte nebol zverejnený(čo dáva zmysel, keďže len teraz sa začalo pracovať na scenári filmu), ale je dôležité podotknúť, že Sony si vyčlenilo jeden slot na “Nepomenované pokračovanie Marvel filmu“, ktorého premiéra je ustanovená na október roku 2020, čo by bol totožný mesiac vydania, aký zastihol aj jeho predchodcu a vzhľadom na to, že Sony nemá veľa pokračovaní v procese prípravy s takýmto špecifickým popisom, dá sa očakávať, že práve v tomto mesiaci sa dočkáme pokračovania Venoma, teda ak nenastane nečakaný posun.

Zdroj: variety.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.