Pokračovanie Wonder Woman má svoju záporáčku a termín začiatku natáčania!

Možno veci nevyzerajú práve najružovejšie v DCEU, no to neznamená, že sa nehýbu rýchlo, lebo pokračovanie filmu Wonder Woman sa čo deň hrnie do produkcie. Napriek tomu, že prvý diel ešte len nedávno dobýval kiná po celom svete, pred-produkcia jeho pokračovania je už na dosah ruky. A tento fakt potvrdzuje producent Charles Roven:

Práve sa nachádzame v niečom, čo by som nazval vývoj scenára. Myslím si, že máme konečne dobrý príbeh na uskutočnenie. My si to iba nemyslíme, ale my v to veríme. A práve sa presúvame z ľahkých preparácií do tej tvrdšej fázy. Dúfame, že film sa začne natáčať už niekedy v priebehu tohto leta a snáď bude vonku už koncom roka 2019.

Ďalšie zdroje približujú konkrétny dátum začiatku natáčania a ten je zatiaľ naplánovaný na 28.mája tohto roku. Inými slovami, dalo by sa povedať, že sa môžeme spoliehať na slová Rovena a takýmto tempom sa pokračovania naozaj dočkáme už koncom roku 2019. No to nie je jediná informácia, ktorá opäť pritiahla pozornosť na pokračovanie filmovej série jednej z najpopulárnejších komiksových hrdiniek tejto doby. Pretože film Wonder Woman 2 má svoju záporáčku a jej predstaviteľkou bude Kristen Wiig.

Ak Vám toto meno nič nehovorí, tak určite netreba zúfať, lebo nejde práve o meno, ktoré by ste mali poznať. Kristen Wiig je herečka, komediantka a príležitostná scenáristka či producentka, ktorá sa doposiaľ angažovala(ako to jej predchádzajúce tituly môžu naznačovať) prevažne v komédiách ako Bridesmaids, Ghostbusters(reč je o novom remaku) a Downsizing. No mala aj zopár zaujímavých výstrelkov vo forme rolí vo filmoch ako napríklad minuloročnej mother! či o trocha staršej snímke The Martian(v hlavnej úlohe Matt Damon). Sčítaným osobám sa s týmto obsadením javia menšie obavy, no práve tie jej zaujímavejšie výstrelky predstavujú aspoň menšiu istotu. A navyše, ako sme sa stihli presvedčiť už či pri Wonder Woman alebo nedávnej Justice League, DCEU sa poberá za svetlejším podaním príbehov, teda tento výber herečky nie je zasa až tak prekvapivý.

Toto obsadenie potvrdila samotná režisérka Patty Jenkins na svojom twitteri, kde nám taktiež prezradila, akú postavu si Wiig zahrá:

Som veľmi nadšená z toho, že môžem potvrdiť túto vzrušujúcu novinku. Áno! Je to pravda! Mám to šťastie privítať veľmi talentovanú Kristen Wiig do našej Wonder Woman rodiny. Nemôžem sa dočkať spolupráce s jednou z mojich najobľúbenejších herečiek. A som veľmi nadšená z toho, čo máme naplánované.

Na konci si môžete všimnúť označenie “Cheetah“, čím Patty odkazuje na rovnomennú postavu(v rámci svojich civilných mien existovala pod rôznymi aliasmi), ktorá už od začiatku komiksovej série Wonder Woman pôsobí ako jedna z úhlavný nepriateľov Diany Prince. A ako jej prezývka naznačuje, tak ide v podstate o gepardiu ženu, ktorá má so svojou rýchlosťou a silou predstavovať pre Wonder Woman dôstojného oponenta, tak snáď tomu aj tak bude a z Wiig sa vykľuje druhý Heath Ledger. Predsa len, existovali časy, kedy ľudia neverili, že Ledger podá dobrého Jokera. No pozrime sa na to dnes.

Zdroj: comicbook.com, ew.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Palm Springs (recenzia)

Svet filmu je nenávratne narušený epidémiou koronavírusu a preto väčšina ľudí už snáď ani nedúfala, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.