Pomätené Sharknádo opäť útočí!

Žraloky, tornáda, zničené mestá a najnovšie aj žraloky lietajúce vo vesmíre. Všetko sa to začalo, keď na filmovú scénu prišiel v roku 1998 prvý hororový film so žralocou tématikou. Nešlo samozrejme o prelomový snímok. Žralok útočiaci na pár ľudí v gumovom člne. Nejeden človek by si pomyslel, že je koniec tohto filmového “skvostu“, nuž prišla druhá časť a potom ďalšia a ďalšia…, až napokon sa z tohto všetkého tvorcovia dopracovali v roku 2013 k filmu Sharknádo, ktoré mimochodom získalo ocenenie “Senzácia internetu“ a áno, pracuje sa už na piatom pokračovaní tejto žralocej série.

Produkčná spoločnosť The Asylum oznámila natáčanie piatej časti, ktorá sa v súčasnej dobe natáča v Bulharsku. Nechýba samozrejme ani tradičné herecké obsadenie na čele s Tarou Reid alias April Waxler a Ianom Zieringom hrajúceho Fina Sheparda. Zmena však nastala v réžii, kde Anthonyho C. Ferranteho, ktorý režíroval každý jeden Sharknádo film, nahradí Scotty Mullen. Nevieme, či je to dobrý alebo zlý krok, avšak úprimne, čo sa dá pokaziť na tak zlom filme?…

VIAC:  Čo ak...?

V piatom pokračovaní sa Fin Shepard ocitá aj zo svojou rodinou v Severnej Amerike ležiacej v troskách snažiac sa prežiť oveľa viac deštruktívne globálne sharknádo.

Sharknádo sa presúva zo Severnej Ameriky na ďalšie kontinenty, čo je logickým krokom, pretože päť filmov odohrávajúcich sa na tom istom mieste je stereotypné. Ďalších päť kontinentov je skvelým materiálom pre budúce pokračovania, takže sa môžme tešiť na ďalšie a ďalšie filmy, ktoré budú vychádzať každý rok až po ďalekú budúcnosť.

Tento filmový vtip samozrejme nie je každým obľúbený, ale zvyšujúca sa popularita týchto filmov prináša stále viac a viac fanúšikov a preto sa nájdu aj takí, ktorí si večer výjdu na ďalší film zo série Sharknádo.

VIAC:  Čo ak...?

Zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.