Popis nového exkluzívneho traileru filmu Venom

Štúdio Sony prinieslo na Comic-Con v San Diegu exkluzívny trailer ich pripravovaného filmu Venom, ktorý uvidíme začiatkom októbra. Prvý trailer u fanúšikov nezanechal ten najlepší dojem, keďže Venom sa v ňom ani na sekundu neobjavil, avšak druhý trailer splnil očakávania všetkých nadšencov tohto antihrdinu. Kvalitu v poradí tretieho trailer nemôžme posúdiť, keďže bol odhalený iba pre divákov na Comic-Cone, avšak portál screenrant nám priniesol popis traileru.

Trailer sa začína v obchode, kde sa Eddie Brock rozpráva so ženou, ktorá tam pracuje. Naznačuje mu, že nevyzerá dobre a navrhuje mu meditáciu. Eddie v ďalšom zábere medituje na podlahe svojho bytu a vidíme záblesky v jeho hlave, ktoré zobrazujú útek z lesa. Roztočí sa mu hlava a zoberie si pár liekov. Následne niekomu zavolá a povie, že sa necíti dobre. V ďalšej scéne kráča po ulici, kde v oknách áut vidí opäť záblesky z lesa a vrhá sa na stenu.

Ďalej v traileri vidíme Dr. Carltona Drakea, ako experimentuje so symbiotom na ľuďoch. Jeden z ľudí sa po kombinácií so symbiotom prudko ohýba. V zábere môžme vidieť aj experimenty, v ktorých sa objavuje Eddie a následne je napadnutý skupinou mužov v jeho byte. Utečie na motorke, ktorá je však neskôr rozdrvená medzi dvoma autami. Venom však zabraňuje, aby Eddie zomrel. Ďalej sa Venom rozpráva s Eddiem o ich budúcom živote.

Trailer pokračuje rozhovorom Carltona Drakea, ktorý je hrdý na spojenie Venoma s Eddiem. Eddie si zvyká na jeho novú silu a Venom sa mu začína páčiť. Ďalej prichádzajú akčné scény, ktoré zobrazujú ženu vrhajúcu ostré hroty z jej chrbta alebo ako Venom premení svoje ruky na veľké sekery a poráža tak neprijateľov. V inom zábere bojuje Venom s ďalším symbiotom a to s Riotom. Touto scénou končí akčná časť a trailer pokračuje v obchode.

Muž obťažuje predavačku. Venom sa mu vyhráža, že mu zje hlavu. Muž sa ho spýta, kto vôbec je. Polovica Venomovej tváre sa odkryje a následne spolu s Eddiem odpovie: „My sme Venom.“ Potom zje hlavu muža. Trailer končí scénou, kde Eddie popraje dobrú noc predavačke a odíde.

Trailer nám opäť dokazuje, že táto verzia Venoma by konečne mohla fanúšikov skôr potešiť než sklamať, ako to urobil Venom vo filme Spider-Man 3, ktorý je doteraz často kritizovaný. Zábery tiež odhalili nového symbiota s menom Riot, ktorý však vo filme nemusí byť jediný a žena z traileru môže byť napríklad symbiote Scream. Ako dopadne film Venom sa dozvieme až na premiére, ktorá je naplánovaná na 4. október 2018.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Ktorých hrdinov by Marvel mohol pridať do filmu Avengers 5?

Avengers je zatiaľ najpopulárnejšie zoskupenie hrdinov vo filmovom svete, no aj keď väčšina postáv ako …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.