Popis nového exkluzívneho traileru filmu Venom

Štúdio Sony prinieslo na Comic-Con v San Diegu exkluzívny trailer ich pripravovaného filmu Venom, ktorý uvidíme začiatkom októbra. Prvý trailer u fanúšikov nezanechal ten najlepší dojem, keďže Venom sa v ňom ani na sekundu neobjavil, avšak druhý trailer splnil očakávania všetkých nadšencov tohto antihrdinu. Kvalitu v poradí tretieho trailer nemôžme posúdiť, keďže bol odhalený iba pre divákov na Comic-Cone, avšak portál screenrant nám priniesol popis traileru.

Trailer sa začína v obchode, kde sa Eddie Brock rozpráva so ženou, ktorá tam pracuje. Naznačuje mu, že nevyzerá dobre a navrhuje mu meditáciu. Eddie v ďalšom zábere medituje na podlahe svojho bytu a vidíme záblesky v jeho hlave, ktoré zobrazujú útek z lesa. Roztočí sa mu hlava a zoberie si pár liekov. Následne niekomu zavolá a povie, že sa necíti dobre. V ďalšej scéne kráča po ulici, kde v oknách áut vidí opäť záblesky z lesa a vrhá sa na stenu.

Ďalej v traileri vidíme Dr. Carltona Drakea, ako experimentuje so symbiotom na ľuďoch. Jeden z ľudí sa po kombinácií so symbiotom prudko ohýba. V zábere môžme vidieť aj experimenty, v ktorých sa objavuje Eddie a následne je napadnutý skupinou mužov v jeho byte. Utečie na motorke, ktorá je však neskôr rozdrvená medzi dvoma autami. Venom však zabraňuje, aby Eddie zomrel. Ďalej sa Venom rozpráva s Eddiem o ich budúcom živote.

Trailer pokračuje rozhovorom Carltona Drakea, ktorý je hrdý na spojenie Venoma s Eddiem. Eddie si zvyká na jeho novú silu a Venom sa mu začína páčiť. Ďalej prichádzajú akčné scény, ktoré zobrazujú ženu vrhajúcu ostré hroty z jej chrbta alebo ako Venom premení svoje ruky na veľké sekery a poráža tak neprijateľov. V inom zábere bojuje Venom s ďalším symbiotom a to s Riotom. Touto scénou končí akčná časť a trailer pokračuje v obchode.

Muž obťažuje predavačku. Venom sa mu vyhráža, že mu zje hlavu. Muž sa ho spýta, kto vôbec je. Polovica Venomovej tváre sa odkryje a následne spolu s Eddiem odpovie: „My sme Venom.“ Potom zje hlavu muža. Trailer končí scénou, kde Eddie popraje dobrú noc predavačke a odíde.

Trailer nám opäť dokazuje, že táto verzia Venoma by konečne mohla fanúšikov skôr potešiť než sklamať, ako to urobil Venom vo filme Spider-Man 3, ktorý je doteraz často kritizovaný. Zábery tiež odhalili nového symbiota s menom Riot, ktorý však vo filme nemusí byť jediný a žena z traileru môže byť napríklad symbiote Scream. Ako dopadne film Venom sa dozvieme až na premiére, ktorá je naplánovaná na 4. október 2018.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.