Posledný trailer Aquamana je nabitý novými zábermi

Aquaman prichádza s posledným trailerom pred samotnou premiérov. DC po takmer viac ako roku vydáva nový film zo svojho vesmíru, takže očakávania fanúšikov sú pomerne vysoké a čakajú väčšiu kvalitu, než tomu bolo v posledných rokoch a predovšetkým u snímky Justice League.

Trailer vyšiel v deň začiatku predaja lístkov a filmu robí skvelú reklamu. Môžme vidieť, že štúdio Warner Bros. sa sústredilo hlavne na vizuálne spracovanie, ktoré z traileru pôsobí naozaj skvelým dojmom. Taktiež môžme vidieť nové zábery na niektoré postavy ako napríklad na kráľa Orma alebo na Vulka. Trailer jednoducho spĺňa to, čo sa od neho čakalo.

Režisérom filmu sa stal James Wan, ktorého poznáme z filmov, ako Rýchlo a zbesilo 7 alebo Saw. Postavu Aquamana stvárnil Jason Momoa (Justice LeagueBarbar Conan) a ďalej vo filme uvidíme Amber Heard (Machete KillsZombieland), Nicole Kidman (AustráliaBatman Forever), Randalla Parka (Ant-Man and the WaspInterview) alebo Dolpha Lundgrena (Rocky IV). Film Aquaman uvidíme v kinách 13. decembra 2018 a pre členov služby Amazon Prime bude film dostupný o 5 dní skôr.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.