Posledný trailer k filmu Valerian a Mesto tisícich planét

Spoločnosť STX Entertainment vydala posledný trailer k filmu Valerian a Mesto tisícich planét, nový sci-fi epický film od režiséra filmov Lucy a Piaty element, Luca Bessona, vyzerá vizuálne úžasne. Film je adaptácia obľúbeného francúzskeho komiksu o dvoch intergalaktických agentoch. Valerian a Laureline majú za úlohu dostaviť sa do mesta Alpha a zastaviť blížiacu sa hrozbu.

Väčšina traileru je zložená z už uverejnených záberov ale kto by sa mohol na to hnevať, keď film vyzerá tak úžasne. Prepracovanosť každého záberu vyráža dych a nám nezostáva nič iné len modliť sa, že okrem vizuálu si našli čas aj na spracovanie postáv a deju.

Film uvidíme v kinách od 20. júla 2017, zahrajú si v ňom Dane DeHaan a Cara Delevingne ako Valerian a Laureline, vo vedľajších úlohách sa objaví Clive Owen, Rihanna, Ethan Hawke, John Goodman, Herbie Hancock a Kris Wu. Ak sa filmu bude dariť režisér Luc Besson je pripravený urobiť z filmu trilógiu.

Zdroj: Collider.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.