Postavu Gregoryho v seriáli The Walking Dead si zahrá herec Xander Berkeley

novým trailerom prichádza ohlásenie novej postavy, ktorú si zahrá herec Xander Barkley (Terminator 2, Judgment Day). Zahrá si postavu Gregoryho, ktorá v komiksovej sérií The Walking Dead od spoločnosti Image Comics zastáva post vodcu Hiltop kolónie, jednu zo štyroch kolónií preživších. Gregory sa na začiatku javí ako milý vodca, ktorý sa za každú cenu snaží ochrániť ľudí na svojom území. Neskôr sa však ukáže, že sa snaží za každú cenu ochrániť svoj post vodcu a zo strachu vydá niektoré z hlavných postav Neganovi.

Herec sa zúčastnil kástingu do seriálu ešte v Septembri minulého roka. Vtedy však nevedel o akú postavu sa jedná, jediná informácia, ktorá mu bola poskytnutá bola, že bude hrať postavu, ktorá si vychutnáva nadradenosť no napriek tomu má istú dávku šarmu. Ako sa herec popasuje s touto postavou uvidíme už v druhej polovici 6.série seriálu The Walking Dead.49572

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

Walking Dead S06E09 – No Way Out uvidíme 15. februára na AMC.

Magnarok

Magnarok
Komiksy, hry a seriály to je moje. Komiksy som začal zbierať niekedy v roku 2012, kedy vyšlo prvé číslo UKK pre Slovensko. Neskôr som sa začal venovať investovaniu a hodnoteniu komiksov. Napriek týmto záľubám, vďaka ktorým ma moje okolie označuje za Geeka sa venujem aj bežným veciam, ktorým by sa mal mladý školou povinný človek zaoberať.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.