Postavy Lary Croft sa vo filmovom reboote zmocní Alicia Vikander!

Dlho očakávaný reboot filmovej série Lary Croft dostáva tvár hlavnej hrdinky a tou sa stáva Alicia Vikander. Už dlhší čas sa diskutovalo, že kto v prípade realizácie rebootu bude predstaviteľom najznámejšej archeologičky a padlo mnoho mien. Snáď úplne prvým zvažovaným menom bola herečka Camilla Luddington (Californication,True Blood), ktorá poskytla hlas Lare v jej hernom reboote a zároveň sa stala aj kandidátkou na tento post, kvôli zosobneniu sa s jej hlasom najmä fanúšikmi a hráčmi práve v spomínanom hernom reboote.

Camilla-Luddington

Donedávna sa šírili zvesti o obsadení Daisy Ridley do role Lary Croft, čo sa poslednými informáciami vyvrátilo. Dozaista si ju pamätáte z najnovšieho dielu Star Wars – Sila sa prebúdza, kde stvárnila hlavnú postavu Rey.

VIAC:  Čo ak...?

article_post_width_Daisy-Ridley-Star-Wars-The-Force-Awakens

Rolu Lary Croft nakoniec získala Švédska herečka Alicia Vikander, ktorú ste mali možnosť vidieť vo filme Ex-Machina, Krycie meno U.N.C.L.E či Dánske dievča. Dozaista jej mnohí z Vás budú vytýkať menšie prednosti, ktoré viacmenej činili Laru Larou, i keď sa v hernom reboote od zväčšovania pŕs každou časťou upustilo, kvôli reálnosti, tak tie prednosti tam stále sú a u Alicii ich budete postrádať.

alicia-vikander-mary-katrantzou-at-2016-critics-choice-awards-3

Režisérom snímku je Roar Uthaug(Vlna) a je pomerne neznámym režisérom, čo môže znamenať dve veci. Buď prinesie do sveta katastrofálny reboot alebo prekoná pôvodnú sériu s Anjelinou Jolie a donesie fanúšikom to, na čo čakali pekne dlhú dobu.

Loading ... Loading ...

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

2 komentáre

  1. Koty

    Alexandra Daddario 🙂

    • UndeadRoy

      Zaujímavá voľba a osobne by som ju taktiež radšej videl ako novú Laru Croft namiesto Alicii Vikander. Navyše svojim vekom spĺňa požiadavky na “mladú Laru”, teda je fakt škoda, že ju tam neuvidíme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.