Potitulková scéna filmu Justice League mala pôvodne odhaliť Green Lanterna!

Pred niekoľkými mesiacmi kolovala internetom informácia, ktorá potešila nemalé množstvo fanúšikov Green Lanterna. Práve on sa mal objaviť vo filme Justice League spolu s ďalším členom vesmírnych strážcov, avšak v konečnej podobe filmu sme ich nevideli. Síce na pár sekúnd sa jeden z Green Lanternov vo filme objavil, bola to však iba spomienka z minulosti. A tak zostáva iba jediná možnosť – Green Lantern bol z filmu vystrihnutý, avšak prečo DC stále tají jeho prítomnosť?

Filmovú verziu Justice League založil Batman a tvorí ju Wonder Woman, Cyborg, Flash, Aquaman a neskôr Superman, avšak pôvodní členovia, Green Lanter a Martian Manhunter medzi nimi zatiaľ chýbajú. Ako bolo už spomenuté, prítomnosť Green Lanternov bola potvrdená práve spomienkou z minulosti, kde sa ľudia, Amazonky, Atlantíďania a Green Lanterni spojili proti Steppenwolfovi, aby ochránili Zem. Avšak potitulková scéna mala pôvodne uviesť Green Lanternov do DC universa.

Nemenovaný VFX výtvarník, ktorý pracoval na vizuálnych efektoch filmu Justice League, prednedávnom odhalil na internetovom portáli Reddit, že pôvodná potitulková scéna mala zobraziť strážcu Kilowoga a strážcu Tomar-Rea, ako v noci navštívili Bruca Waynea. Scéna však bola vystrihnutá a nahradená novou, v ktorej sme mohli vidieť Lex Luthora a Deathstrokea, čo naznačuje, že skupinu antihrdinov Injustice League by sme mohli vidieť už čoskoro.

To, že sme v Justice League nevideli ani jedného Green Lanterna, sklamalo veľa fanúšikov, avšak v roku 2020 sa môžme tešiť na premiéru filmu Green Lantern Corps, ktorý je podľa filmového štúdia Warner Bros. v štádiu príprav. S najväčšou pravdepodobnosťou uvidíme Green Lanterna však ešte skôr v druhej časti Justice League. Tak či onak, Green Lantern by oživil rozvíjajúci sa DC filmový vesmír, ktorý je zatiaľ pod neželanou vlnou kritiky.

Zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.