Potitulková scéna v Deadpoolovi?

Marvelu sa okrem toho, že spojil svojich viac či menej známych superhrdinov, do funkčného celku nazývaného MCU, podaril aj jeden menší husársky kúsok. Svojich fanúšikov poteší na konci svojich filmov potitulkovými scénami. A takéto scény začal vo svojich posledných filmoch, z dielne Marvelu, pridávať aj štúdio Fox. Dočká sa jej aj Deadpool?

Z dvoch premietaní v New Yorku a Los Angeles vieme, že nejaká potitulková scéna je. Videli ju však iba fanúšikovia na premietaní v LA. Daná scéna je však vraj len akýmsi pomrknutím na celý film, ďalší vtip. Pred pár mesiacmi sa však scenáristi vyjadrili trocha inak „Nejaká potitulková scéna je, a ak to klapne, bude fenomenálna.“. Možno len tvorcovia použili nejakú náhradu a svoj tromf si šetria až na premiéru. Nebolo by na tom nič nezvyčajné, Marvel svoje potitulkové scény na projekciách pre novinárov tiež neukazuje. Zdá sa, že na vysvetlenie tejto hádanky si budeme musieť počkať až do 11.februára.

VIAC:  Rozbor prvého traileru na Black Widow

deadpool_clip_hd.0

Zdroj: screenrant.com

bibiejt

bibiejt

Určite si prečítaj

V novom traileri film New Mutants vyzerá ako Marvelovka, na ktorú sa oplatilo počkať

Štúdio Twentieth Century Fox znovu-uviedlo film The New Mutants. Film, ktorý mal mať premiéru už …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.