Potitulková scéna v Deadpoolovi?

Marvelu sa okrem toho, že spojil svojich viac či menej známych superhrdinov, do funkčného celku nazývaného MCU, podaril aj jeden menší husársky kúsok. Svojich fanúšikov poteší na konci svojich filmov potitulkovými scénami. A takéto scény začal vo svojich posledných filmoch, z dielne Marvelu, pridávať aj štúdio Fox. Dočká sa jej aj Deadpool?

Z dvoch premietaní v New Yorku a Los Angeles vieme, že nejaká potitulková scéna je. Videli ju však iba fanúšikovia na premietaní v LA. Daná scéna je však vraj len akýmsi pomrknutím na celý film, ďalší vtip. Pred pár mesiacmi sa však scenáristi vyjadrili trocha inak „Nejaká potitulková scéna je, a ak to klapne, bude fenomenálna.“. Možno len tvorcovia použili nejakú náhradu a svoj tromf si šetria až na premiéru. Nebolo by na tom nič nezvyčajné, Marvel svoje potitulkové scény na projekciách pre novinárov tiež neukazuje. Zdá sa, že na vysvetlenie tejto hádanky si budeme musieť počkať až do 11.februára.

deadpool_clip_hd.0

Zdroj: screenrant.com

bibiejt

bibiejt

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.