Potvrdené ďalšie dve postavy pre Justice League!

Pripravovaný film Justice League bude bohatý na komiksové postavy. K doteraz potvrdeným hercom sa pridali ďalšie dve mená – Jesse Eisenberg a Connie Nielsen. Aké postavy si zahrajú?

V prípade prvého potvrdeného je to celkom jasné – bude to Lex Luthor. Naposledy sme Jesse Eisenberga ako Lexa Luthora videli vo filme Batman v Superman: Úsvit spravodlivosti. Eisenbergove stvárnenie Lexa bolo v BvS sporné – na jednej strane bolo komiksovo verné, na druhej strane jeho herecký výkon sa stretol prevažne s kritikou divákov.

V záverečnej scéne sedel Lex vo väzení Belle Reve, takže je otázkou, či ho v Justice League uvidíme za mrežami alebo aj na slobode.

Druhá postava, ktorá sa vo filme ukáže, bude kráľovná Hippolyta (Connie Nielsen). Ak Vám to nič nevraví, možno to bude tým, že sme ju ešte nevideli na obrazovkách. Zatiaľ. Prvýkrát sa objaví v júni vo filme Wonder Woman. Hippolyta je kráľovná amazoniek a matka Wonder Woman.

Otázkou je, či Lex a Hippolyta nebudú už v teraz silne obsadenom filme „navyše“ a ich postavy nezaniknú. Zloduch Lexovej kvality si určite zaslúži priestor. A aj Hippolyta.

Obe postavy boli potvrdené štúdiom Warner Bros v tlačovej správe o pripravovaných filmoch.

Tešíte sa na tieto postavy?

Zdroj: comicbook.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.