Potvrdený ďalší crossover Supergirl a Flasha

Už od prvého crossoveru Supergirl a Flasha bolo jasné, že sa uskutoční ďalší. Na podujatí „Television Critics Association -summer press tour“ bol oficiálne potvrdeným ďalší crossover Supergirl a Flasha. Tentokrát nie hocijaký – ale muzikálový! Hviezdy oboch seriálov si tak pripomenú staré časy v hudobnom seriáli Glee.

 

glee

Melissa a Grant v seriáli Glee

Ako sa to všetko stalo?

Melissa Benoist (Kara/Supergirl) aj Grant Gustin (Barry/Flash) majú skúsenosti so spevom z už spomínaného seriálu Glee, no ani ostatní herci vraj nezaostávajú. Producentka Sarah Schechter na Comic – Cone v San Diegu prezradila na hercov, že si radi pospevujú.„Musela by som byť hlúpa, aby som nevidela  tieto hudobné talenty, ktoré tu máme.“ A keď padla otázka na muzikálovú epizódu, neodpovedala.

VIAC:  Seriál The Falcon and The Winter Soldier dostáva dátum premiéry

Aj producent Berlanti v hercoch vidí hudobný talent a zároveň nevidí dôvod, prečo by muzikálová epizóda nemala byť.„Radi využijeme všetok talent našich hercov“.  Samozrejme, záviselo to aj od televízie CW – tá sa rozhodla pustiť do tohto odvážneho projektu – a muzikálový crossover dostal zelenú.

Ako to bude vyzerať?

Crossover bude pozostávať z dvoch epizód (je pravdepodobné, že v pondelok u Supergirl a v utorok u Flasha, no to je len môj dohad). Crossover bude asi kopírovať štruktúru seriálu Glee – nejaké už existujúce piesne sa prespievajú + jedna by mala byť originálna (na epizódu). Síce je to crossover seriálov Flash a Supergirl, Greg Berlanti dúfa, že sa nájde miesto aj pre hviezdy z Arrowa a Legends of Tomorrow. Či sa tak stane, zatiaľ nikto nevie.

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

Supergirl-The-Flash-Arrow-Musical-Crossover

Muzikálový crossover je naplánovaný hneď po veľkom crossoveri – takže to vychádza tak, že niekedy v decembri by sme mali vidieť doteraz nepoznanú „spevavú“ stránku hercov.

Ak sa Vám táto predstava nepáči, nie ste sami. Aj Stephen Amell (Oliver Queen/Arrow) to tak vidí. Nebolo by však správne predčasne odsúdiť toto odvážne rozhodnutie producentov. Hlavne nie preto, že majú v kreatívnych tímoch šikovných ľudí, ktorí písali scenáre pre Broadwayské muzikály.

Zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.