Potvrdený návrat Laurel Lance do Arrowverse!

Smrť Laurel Lance v štvrtej sérii Arrowa bola pre mnohých fanúšikom veľkým šokom. Jej postava, ako aj alter-ego Black Canary si získala srdcia fanúšikov a mnohí sa dožadovali jej návratu. Výkonný producent Greg Berlanti teraz potvrdil, že Laurel sa vracia – do celého Arrowverse!

Laurel zabil v štvrtej sérii Damien Darkh celkom nečakane. Samozrejme, že nikto nikdy neočakáva smrť, no pri seriálových úmrtiach je to trocha predvídateľnejšie – takéto veci sa dejú väčšinou buď vo finálnej epizóde alebo v tej predposlednej. Smrť Laurel prišla v 18.epizóde a s týmto šokujúcim zvratom boli mnohí fanúšikovia nespokojní – Laurel Lance/Black Canary sa stala neodmysliteľnou súčasťou seriálu. Niektorí odhodlaní fanúšikovia písali do televízie či vytvorili petíciu, aby Laurel ožila.

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

Legendárna scéna, ktorá nás minulú sériu mátala s jednou otázkou – kto je v hrobe? Teraz už vieme, že to bola Laurel

Či sa herečka teraz vracia kvôli prosbám divákov alebo to bol pôvodný zámer tvorcov sa asi nedozvieme. Ale jej návrat je istý! Potvrdil to producent Greg Berlanti v rozhovore pre CBR:

Dohodli sme sa na konci (4.) série že ju na pár epizód vrátime. Katie (predstaviteľka Laurel) je významnou súčasťou seriálu. Pretože seriál, podobne ako komiksy, sa môže pohnúť rôznymi cestami, postavy prichádzajú a odchádzajú, tak každý, kto tvorí jadro našej skupiny má miesto v našom seriáli. Pre jej postavu existujú možnosti byť tu (vo všetkých 4 seriáloch). V tejto chvíli je súčasťou troch seriálov.”

VIAC:  Seriál The Falcon and The Winter Soldier dostáva dátum premiéry

Jej návrat sme mohli vidieť už pred zimnou prestávkou v jednom zo seriálov, keď sa prekvapivo objavila v skrýši Arrowa. Bude celkom zaujímavé sledovať, ako sa Laurel pripletie do diania vo Flashovi, jej účinkovanie v Legends of Tomorrow bude mať pomerne jasnú zápletku – stretnutie so sestrou Sarou. A seriál Supergirl? Bude zaujímavé pozorovať, ako ju tam dostanú (alebo uvidíme dvojníčku z Earth-38?) kam až zájde kreativita tvorcov.

Zdroj: comicbookglobal.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.