Power Rangers dostali prvý oficiálny trailer!

Detské sny sa plnia práve teraz. V dobe, kedy by si človek povedal, že už nikdy neuvidí svojich obľúbených hrdinov z detstva, tak sa dočká oznámenia, že Power Rangers sa vrátia na veľké plátno a ako to potvrdzuje trailer, tak vo veľkom štýle. Oznámenie rebootu tejto “legendárnej” ságy prinieslo do sveta kinematografie rôzne reakcie. Jedna strana sa dusí blahom a tá druhá je iba jedna veľká dávka skeptického zmýšľania voči tomuto rebootu. Bez ohľadu na výber strany by ste mali určite dať šancu minimálne traileru, ktorý nesie názov “Discover The Power“.

Po zhliadnutí si ho veľa ľudí spájalo so snímkom Kronika(Chronicle), kde boli traja kamaráti obdarovaní nesmiernymi schopnosťami, o ktorých sa im ani nesnívalo, po objavení záhadného miesta. Väčšina týchto myšlienok bola myslená v dobrom aj napriek tomu, že sa snímok Kronika nedočkal dobrých hodnotení. Trailer neobsahuje veľa akcie, no zameriava sa viac na vznik Power Rangerov a nadobudnutie schopností. Okrem toho máme možnosť vidieť školské časy jednotlivých členov a ich vzájomné zoznámenie.

Snímok Power Rangers zavíta do lokálnych kín 6.4.2017.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

3 komentáre

  1. Avatar

    Sorry, manga kravina tenkrát, manga kravina teď. I tu znělku si nechali. Chjo. To už jsou snad lepší Transformers – natočené podle hračky nebo Lego – natočené podle stavebnice 😉

  2. Avatar

    ‘Snímok Power Rangers zavíta do lokálnych kín 6.4.2016.’ Mali ste na mysli rok 2017,či? 🙂 Každopádne, ja sa radím niekde medzi, určite to nebudem vopred odsudzovať. Uvidíme čo to dá.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.